Marilyn Manson – Warszawa – Torwar – 13/06/2018 – Na Żywo

Marilyn Manson - Warszawa - Torwar - 13/06/2018 - Na Żywo

Marilyn Manson – Warszawa – Torwar – 13/06/2018 – Na Żywo. Jeden z największych showmanów z legendarnej grupy Marilyn Manson pojawi się w Polsce w ramach trasy “Heaven Upside Down”. Grupa zagra koncert na warszawskim Torwarze już 13-tego czerwca 2018 roku. Gościem specjalnym będzie amerykańska formacja – Stone Sour.

Jak już wyżej wspomnieliśmy, największy legendarny showman XXI wieku pojawi się w Polsce. Występ w naszym kraju dojdzie do skutku w ramach promocji najnowszego albumu, który nosi nazwę “Heaven Upside Down”. Artysta od lat znajduje się w kręgu ogromnego zainteresowania mediów i fanów. Jest to muzyk, który znajduje się ponad wszelkimi schematami i stereotypami. Twórca charyzmatyczny i kontrowersyjny, perfekcjonista, którego koncert to nie tylko doskonałe kompozycje, ale i dopracowany w każdym calu spektakl na najwyższym poziomie, zaskakujący wręcz szokujący.

Marilyn Manson transmisja - Marilyn Manson - Warszawa - Torwar - 13/06/2018 - Na Żywo

Artysta pojawi się w Polsce w ramach cyklu Marilyn Manson koncerty 2018. Skandaliczny wizerunek, odrzucenie konserwatywnych wartości, a przede wszystkim porażająco mocna muzyka z kontrowersyjnym przesłaniem. Wszystkie te aspekty sprawiły, że muzyk stał się wrogiem publicznym w latach 90-tych.

Marilyn Manson – Warszawa – Torwar [TRANSMISJA KONCERTU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, SUPPORT]

Teraz, gdy minęło 20-cia lat, nadal widać jego ogromny wpływ na najważniejszych i najbardziej wpływowych gwiazd rocka wszechczasów. Po kilku latach milczenia Marilyn Manson powrócił z dziesiątym albumem pt. “Heaven Upside Down”, który zaprezentuje podczas czerwcowego koncertu w Warszawie. Koncert będzie promował najnowszy album artysty. Jako gość specjalny zobaczymy inną amerykańską formację – Stone Sour. Mają na swoim koncie 6 albumów studyjnych, które zostały sprzedane na całym świecier w ilości ponad 4 milionów egzemplarzy. Debiutancki album grupy z 2002 roku od razu został uznany jako jeden z najpopularniejszych i najbardziej znaczących hardrockowych wydań XXI wieku. Serdecznie zapraszamy na transmisję koncertu, która będzie dostępna online na stronie Streamsowo.pl

18:00 – Wejście
19:30 – Stone Sour
21:15 – Marilyn Manson

Na transmisję koncertu Marilyna Mansona zapraszamy od godziny 19:30 tutaj:

Manson player - Marilyn Manson - Warszawa - Torwar - 13/06/2018 - Na Żywo

Streams #2:

Manson player - Marilyn Manson - Warszawa - Torwar - 13/06/2018 - Na Żywo

Zostaw odpowiedź