Lenny Kravitz – Atlas Arena – Łódź – 08/05/2019 – Na Żywo

Lenny Kravitz - Atlas Arena - Łódź - 08/05/2019 - Na Żywo

Lenny Kravitz – Atlas Arena – Łódź – 08/05/2019 – Na Żywo. Po świetnym koncercie zagranym w Tauron Arenie, Lenny Kravitz ponownie wystąpi w Polsce. Koncert odbędzie się już 8 maja 2019 w Łodzi w Atlas Arenie. W roli supportu wystąpi Annahstasia Enuke.

Lenny Kravitz uznawany jest przez wielu za jednego z najwybitniejszych artystów muzyki rockowej naszych czasów. Przez 20 lat swojej działalności na scenie muzycznej, nie raz udowodnił, że wykracza poza wszelkie schematy muzyki i klasy. Dawno temu został natchniony soulowymi, rockowymi i funkowymi wpływami lat 60. i 70. Jest kompozytorem, producentem muzycznym i multiinstrumentalistą,. W swojej całej karierze dorobił się 4 prestiżowych nagród Grammy® i ustalił rekord ilości zdobytych nagród w kategorii “Best Male Rock Vocal Performance”. Lenny Kravitz – Atlas Arena – Łódź – 08/05/2019 – Na Żywo

Lenny Kravitz transmisja - Lenny Kravitz - Atlas Arena - Łódź - 08/05/2019 - Na Żywo

Jego 10 albumów studyjnych sprzedało się w ilości ponad 38 mln. na całym świecie. Jest wielowymiarowym artystą, który udowadnia, że doskonale poradził sobie także jako aktor na wielkim ekranie. Wcielił się między innymi w rolę Cinny w filmie “Igrzyska śmierci” i “Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia”. Lenny’ego Kravitza można również zobaczyć w filmach “Hej, Skarbie” i “Kamerdyner”.

Jedenasty album studyjny nosi nazwę “Raise Vibration”. Udowadnia siłę i wartość mieszanki kilku gatunków muzycznych – rock ‘n’ rolla, funku, bluesa i soulu. Zapowiadający nowy album kawałek pt. “It’s Enough” wyróżnia się jako jeden z najmocniejszych i najbardziej przejmujących numerów Lenny’ego. Znajdziemy w nim bardzo mocne przemyślenia nt. globalnych problemów na świecie.

Jego najnowszy singiel pt. “Low” to przede wszystkim pulsująca, introspekcyjna kompozycja rozprawiająca się z uprzedzeniami na początku związków. Ta piosenka to funkowe rytmy połączone z instrumentami dętymi i smyczkowymi oraz z wielowarstwowymi wokalami wspartymi przez wielkiego Michaela Jacksona. Poniżej przedstawiamy rozpiskę czasową koncertu w Łódzkiej Atlas Arenie. Informujemy również, że dostępna będzie transmisja koncertu na portalu Streamsowo.pl

Lenny Kravitz – Atlas Arena – Łódź [TRANSMISJA KONCERTU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA CZASOWA]

Timming:
17:30 – Early Entry
18:00 – Wejście
20:00 – Annahstasia
21:00 – Lenny Kravitz

Nasze transmisje oglądnęło już ponad 50 tysięcy widzów! Prosimy o odpowiedź na krótkie pytanie:

Czy jakość transmisji była zadowalająca?

51927 osób głosowało na Tak

89 osób głosowało na Nie

Z powodu ogromnego zainteresowania transmisją, wprowadziliśmy kontrolę anty-botową!

Na transmisję koncertu Lenny’ego Kravitza zapraszamy już od godziny 19:30 tutaj:

Zostaw odpowiedź