Legia Warszawa – Wisła Kraków – 18/03/2018 – Na Żywo

Lech Poznań - Legia Warszawa - 20/05/2018 - Na Żywo

Legia Warszawa – Wisła Kraków – 18/03/2018 – Na Żywo. Już 18-tego marca w niedzielnym szlagierze 28.kolejki Lotto Ekstraklasy na własnym stadionie przy Łazienkowskiej Legia Warszawa zmierzy się z Wisłą Kraków. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00!

Kilka lat temu meczem Legia Warszawa – Wisła Kraków żyła cała kibicowska polska. Dzisiaj jest zupełnie inaczej, ale starcie tych obu ekip nadal zaliczane są do klasyka. Niedzielne spotkanie dla obu drużyn będzie niezwykle istotne. Legia na pewno powalczy o najlepszą pozycję wyjściową przed rundą finałową, a Wisła na pewno będzie chciała powalczyć o czołową ósemkę.

Legia Wisła transmisja - Legia Warszawa - Wisła Kraków - 18/03/2018 - Na Żywo

Legia w swoich szeregach posiada wielu doskonałych zawodników. Ostatnie lata pokazują, że warszawiacy idą w bardzo dobrym kierunku. Ułatwionego zadania na pewno nie będzie miała Wisła Kraków, ponieważ nie zdołała ona wygrać od ośmiu lat z Legią przy Łazienkowskiej. Ostatni raz miało to miejsce w 2010 roku, kiedy to Paweł Brożek trzykrotnie zdołał pokonać bramkarza Legii.

Legia Warszawa obecnie zajmuje 2 miejsce w tabeli. Wisła plasuje się na miejscu 7. Drużyna z Krakowa nie jest jeszcze pewna swojej pozycji w grupie mistrzowskiej, a taka sytuacja nie byłaby do pomyślenia jeszcze kilka lat temu. Dziś rzeczywistość jest niestety zupełnie inna. W tym sezonie na wyjazdach wygrała i remisowała 4 razy, a 5 przegrała. Kluczowym zawodnikiem Wisły jest z całą pewnością hiszpan – Carlos Lopez, który w tym sezonie strzelił 19 bramek i zaliczył 5 asyst. W Legii mają chyba kilku takich hiszpanów, więc nie będzie on stanowił problemu dla “Wojskowych”.

Legia Warszawa – Wisła Kraków [TRANSMISJA MECZU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, LIVESTREAM]

Szlagierowy hit 28. kolejki Lotto Ekstraklasy odbędzie się 18 marca 2018 roku. Studio przedmeczowe rozpocznie się o godzinie 17:35. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00, a My serdecznie zapraszamy na transmisję tego meczu, która będzie dostępna online na Streamsowo.pl

Transmisja została zakończona:

Transmisja zakończona 2 - Legia Warszawa - Wisła Kraków - 18/03/2018 - Na Żywo

Zostaw odpowiedź