Legia Warszawa – Lech Poznań – 04/03/2018 – Na Żywo

Lech Poznań - Legia Warszawa - 20/05/2018 - Na Żywo

Legia Warszawa – Lech Poznań – 04/03/2018 – Na Żywo. W największym hicie 26. kolejki Lotto Ekstraklasy, Legia Warszawa podejmie na własnym boisku Lecha Poznań. Polski klasyk zostanie rozegrany w dniu 4 marca. Rozpoczęcie zostało zaplanowane na godzinę 18:00, a transmisja meczu dostępna będzie na Streamsowo.pl

W tamtym roku w Poznaniu, warszawska Legia zagrała bardzo słaby mecz, który zakończył się porażką 2:0. Dodatkowo jeszcze w ostatniej kolejce Legia straciła punkty na rzecz Jagiellonii, która strzeliła wówczas dwie bramki, a mecz zakończył się 0:2 dla białostoczan. Wydawać się może, że dziś sytuacja w klubie jest jednak dosyć stabilna, mimo iż Legioniści stracili na wiosnę pięć punktów.

Legia Lech 2018 - Legia Warszawa - Lech Poznań - 04/03/2018 - Na Żywo

Na ten mecz Lech przyjedzie mocno osłabiony. Chodzi tutaj między innymi o posadę szkoleniowca Lecha Poznań, której losy wiszą na włosku. Najpoważniejszym osłabiebiem jest uraz z którym zmaga się Darko Jevtić. Szwajcar dopiero powoli powraca do treningów, więc na pewno nie zobaczymy go w niedzielę przy Łazienkowskiej. Trener Lecha Nenad Bjelica, nie skorzysta także z nóg Thomas Rogne oraz Elvira Koljicia. W zespole Legii Warszawa nie zobaczymy pauzującego za kartki – Domagoja Antolića. Z kontuzją zmaga się również nieobecny – Chris Philipps. W szeregach gospodarzy nie zobaczymy również Łukasza Brozia i być może Artura Jędrzejczyka. Pod znakiem zapytania soi również występ dwóch nowych piłkarzy Legii – Cafu oraz Mauricio. Jedno jest pewne, żaden z nich nie zagra od początku spotkania, a być może któryś z nich pojawi się na ławce rezerwowej.

Legia Warszawa – Lech Poznań – Lotto Ekstraklasa [TRANSMISJA MECZU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE]

Mecz Legia Warszawa – Lech Poznań będzie z całą pewnością największym hitem tej kolejski Lotto Ekstraklasy. Mecz odbędzie się w niedzielę 4 marca, a jego początek został zaplanowany na godzinę 18:00. Mecz na żywo będzie transmitowany na kanale Canal+. Mamy jednak pewną niespodziankę dla fanów piłki nożnej, ponieważ ten mecz będzie można oglądnąć także online na stronie Streamsowo.pl – gorąco zapraszamy w ten mroźny wieczór!

Transmisja została zakończona:

Transmisja zakończona 2 - Legia Warszawa - Lech Poznań - 04/03/2018 - Na Żywo

Zostaw odpowiedź