Lech Poznań – Legia Warszawa – 20/05/2018 – Na Żywo

Lech Poznań - Legia Warszawa - 20/05/2018 - Na Żywo

Lech Poznań – Legia Warszawa – 20/05/2018 – Na Żywo. Zapraszamy na transmisję ostatniej kolejki Lotto Ekstraklasy, w której Lech Poznań podejmie na swoim stadionie Legię Warszawa. Niedzielne spotkanie w ramach 37. kolejki rozpocznie się o godzinie 18:00, a stawką pojedynku będzie Mistrzostwo Polski!

Ostatnia kolejka Lotto Ekstraklasy zapowiada się bardzo emocjonująco, ponieważ Legia Warszawa ma jedynie trzy punkty przewagi nad Jagiellonią Białystok. Jeśli Warszawiacy zdołają chociaż zremisować tego dnia w Poznaniu, to zapewnią sobie pierwsze miejsce i kolejne Mistrzostwo Polsko. Jedno jest pewne, Lech Poznań na pewno tanio skóry nie sprzeda, ponieważ wystąpi przeciwko Legii w najsilniejszym składzie.

Lech Legia transmisja - Lech Poznań - Legia Warszawa - 20/05/2018 - Na Żywo

Największym przegranym w tej sytuacji jest Lech Poznań, który kompletnie zawiódł w rundzie finałowej i przed własną publicznością przegrał najważniejszy mecz tej rundy. To już jest raczej przesądzone, że Poznaniacy zajmą trzecie miejsce w tabeli, ale na pewno na zakończenie rozgrywek będą chcieli utrzeć nosa legnionistom. W składzie Lecha nie zagra na pewno Emir Dilaver, który musi pauzować po ósmej żółtej kartce. Nieobecność austriackiego stopera to dla Kolejorza spore osłabienie, ale innych absencji nie będzie, bo w drużynie Lecha nie ma aktualnie żadnych problemów zdrowotnych. Nie jest również tajemnicą, że Lecha w przyszłym sezonie poprowadzi nowy szkoleniowiec. Będzie nim Ivan Djurdjević, który niedzielną potyczkę oglądnie z trybun. Niedzielne spotkanie Lecha Poznań z Legią Warszawa rozpocznie się o godzinie 18:00, a jego stawką będzie Mistrzostwo Polski. Transmisję tego meczu będzie można oglądać online na stronie Streamsowo.pl

Lech Poznań – Legia Warszawa [TRANSMISJA MECZU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, SKŁADY]

Na transmisję meczu Lech Poznań – Legia Warszawa zapraszamy od godziny 17:45 tutaj:

Lech Poznań Legia Warszawa player - Lech Poznań - Legia Warszawa - 20/05/2018 - Na Żywo

Streams #2:

Lech Poznań Legia Warszawa player - Lech Poznań - Legia Warszawa - 20/05/2018 - Na Żywo

Zostaw odpowiedź