Lech Poznań – Lechia Gdańsk – 16/03/2018 – Na Żywo

Lech Poznań - Legia Warszawa - 20/05/2018 - Na Żywo

Lech Poznań – Lechia Gdańsk – 16/03/2018 – Na Żywo. Już 16-tego marca dojdzie do najciekawszego spotkania 28 kolejki Lotto Ekstraklasy. W jej ramach trzeci w tabeli Lech Poznań, zmierzy się na własnym stadionie z Lechią Gdańsk. Początek spotkania o godzinie 20:30, a transmisja online na Streamsowo.pl

Lechia nigdy nie mogła dobrze wspominać grę na stadionie Lecha Poznań, ponieważ nie udało jej się tam wygrać od ponad pół wieku i dziś wcale nie zanosi się na to, żeby gdańszczanie przerwali tą złą passę. Zawsze w tabeli to właśnie Lech był wyżej w tabeli, ale różnica punktowa wcale nie była wielka.

Lech Lechia transmisja - Lech Poznań - Lechia Gdańsk - 16/03/2018 - Na Żywo

W tym sezonie jest zupełnie inaczej, bo Lech zajmuje 3 miejsce w tabeli, a Lechia odległe 13 miejsce. Różnica między nimi również jest kolosalna, bo to aż 19 oczek. Postawa Lechii bardzo rozczarowuje, bo jeszcze kilka miesięcy temu walczyła z “Kolejorzem” do ostatniej minuty o mistrzostwo Polski. Faworytem spotkania jest na pewno drużyna z Poznania, bo przemawia za nią historia, która mówi, że Lech ostatnio przegrał u siebie w sezonie 1965/66. Lech musi podtrzymać tą passę, bo kontynuuje pościg za Legią i Jagiellonią. Lech z całą pewnością nabrał wiatru w żagle po zwycięstwie u siebie 5:1 z Jagiellonią Białystok. Mimo wygranej, nadal traci on pięć punktów do lidera. To nie jest wcale dużo, bo do zakończenia rozgrywek pozostało jeszcze 10 kolejek.

Forma Lechii Gdańsk wskazuje na to, że zespół jest w kompletnej rozscypce. W tym roku nie zdołali wygrać ani jednego spotkania, a lekarstwem na to ma być zatrudnienie na stanowisku trenerskim Piotra Stokowca, który jeszcze chwilę temu typowany był do objęcia posady trenerskiem w Lechu Poznań. Mimo wszystko Lechia Gdańsk jest świetnym zespołem, który w zeszłym sezonie walczył jednak z tą samą kadrą piłkarską o mistrzostwo Polski.

Lech Poznań – Lechia Gdańsk [TRANSMISJA MECZU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, LIVESTREAM]

Mecz 28. kolejki między Lechem Poznań, a Lechią Gdańsk na Inea Stadionie odbędzie się 16 marca 2018 roku. Jego początek został zaplanowany na godzinę 20:30.

Na transmisję meczu Lech Poznań – Lechia Gdańsk zapraszamy od godziny 20:15 tutaj:

Lech Lechia player - Lech Poznań - Lechia Gdańsk - 16/03/2018 - Na Żywo

Stream #2:

Lech Lechia player - Lech Poznań - Lechia Gdańsk - 16/03/2018 - Na Żywo

Zostaw odpowiedź