Late Summer Festival 2018 – Poznań – 01/09/2018 – Na Żywo

Late Summer Festival 2018 - Poznań - 01/09/2018 - Na Żywo

Late Summer Festival 2018 – Poznań – 01/09/2018 – Na Żywo. Zapraszamy na transmisję nowego festiwalu, który zostanie zorganizowany w Poznaniu. W ramach Summer Festival 2018 na dwóch scenach muzycznych wystąpią między innymi: Katarzyna Nosowska, Daria Zawiałow czy Muchy. Główną gwiazdą wieczoru będzie Tom Odell.

Będzie to debiutancka edycja miejskiego festiwalu muzycznego, który będzie mógł pochwalić się wysoko zawieszoną muzycznie poprzeczką. Niewątpliwie największą gwiazdą tego wieczoru będzie brytyjski artysta – Tom Odell. Oprócz niego wystąpią jeszcze: Katarzyna Nosowska, Daria Zawiałow, Ralph Kaminski, Muchy, Mery Spolsky, Kamil Pivot, Pepe i Michał Kowalonek.

Late Summer Festival 2018 transmisja - Late Summer Festival 2018 - Poznań - 01/09/2018 - Na Żywo

Tom Odell jest brytyjskim artysta, którego nikomu w Polsce na pewno przedstawiać nie trzeba. Na scenie muzycznej zadebiutował w 2012 roku, kiedy to na rynek weszła jego debiutancka EP-ka pt. „Songs from Another Love”. Tym przebojem zwrócił na siebie uwagę wielu wpływowych dziennikarzy muzycznych, a sam utwór został przyjęty bardzo ciepło przez największych krytyków muzycznych na świecie. Wielkim osiągnięciem muzyka jest zdobycie nagrody BRITs’ Critics’ Choice Award, którą wcześniej otrzymała między innymi Adele i Florence & The Machine.

Rok później dzięki studiu Columbia Records na światło dzienne wyszedł pierwszy longplay pt. „Long Way Down”. Przed tym wydarzeniem jednak Tom Odell miał zaszczyt wystąpić jako support grupy The Rolling Stones w Londynie. Występ ten był ogromną trampoliną do muzycznej kariery Odella i to dzięki niemu zyskał o wiele większą popularność. OD tego momentu jego kariera rozwija się bardzo prężnie. Najlepszym na to dowodem było wydanie drugiego krążka, który został zatutyłowany „Wrong Crowd”. Singlami promującymi ten krażek były utwory pt. „Wrong Crowd”, „Magnetised” oraz „Somehow”. Te utwory już przed premierą albumu zapowiedziały delikatną zmianę muzycznej stylistyki Toma Odella. Ten album zyskał również wiele pozytywnych opini, a koncert Toma Odella na warszawskim Torwarze został wyprzedany do ostatniego miejsca. Na dodatek niedługo pojawi się zupełnie nowy album wokalisty.

Late Summer Festival 2018 [TRANSMISJA, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ARTYŚCI, LINE-UP]

Nasze transmisje oglądnęło już ponad 100 tysięcy widzów! Prosimy o odpowiedź na krótkie pytanie:

Czy jakość transmisji była zadowalająca?

101927 osób głosowało na Tak

89 osób głosowało na Nie

Z powodu ogromnego zainteresowania transmisją, prosimy o wcześniejszą rejestrację!

Na transmisję Late Summe Festival 2018 zapraszamy od godziny 17:00 tutaj:

Duża Scena

Late Summer Festival 2018 player - Late Summer Festival 2018 - Poznań - 01/09/2018 - Na Żywo

Mała Scena

Late Summer Festival 2018 player - Late Summer Festival 2018 - Poznań - 01/09/2018 - Na Żywo

Zostaw odpowiedź