Krwawy Sport – Southampton – 11/03/2018 – Na Żywo

Krwawy Sport - Southampton - 11/03/2018 - Na Żywo

Krwawy Sport – Southampton – 11/03/2018 – Na Żywo. Już 11 marca będziemy świadkami debiutu gali MMA – Krwary Sport, której organizatorem jest LGK Octagon i Syju Tattoo. W głównej walce wieczoru zobaczymy Michała Pasternaka (12-3), którego rywalem będzie Ireneusz  Cholewa (10-11-2). Start już o godzinie 15:00!

Właścicielami federacji są Łukasz Kieiwan i Sylwester Idziak. To właśnie oni zadbają o to, żeby wydarzenie stało na najwyżśzym poziomie sportowym. Jest to projekt, który jest inicjatywą polaków, a przede wszystkim dla polaków, którzy zamieszkują na stałe Wyspy Brytyjskie. Do wspołpracy został zaproszony także były zawodnik UFC – Tom Watson. Na gali zobaczymy 10 walk zawodowych, w których w aż 5 z nich zobaczymy Polaków!

Krwawy Sport transmisja - Krwawy Sport - Southampton - 11/03/2018 - Na Żywo

Najważniejszym starciem tego wieczoru będzie pojedynek Michała Pasternaka (12-3) z Ireneuszem Cholewą (10-11-2). Pasternak ostatni raz walczył w sierpniu ubiegłego roku na One Championship. Po jednogłośnej decyzji sędziów muisiał uznać wyższość rywala, a był nim wtedy Leandro Ataidesa. Od pamiętnego pojedynku w 2016 roku z Rogerem Gracie, Michał zdołał wygrać tylko raz. Do tamtej walki odniósł 11 zwycięstw z rzędu i był niepokonany. Ireneusz Cholewa (10-11-2) jest prawdziwym weteranem ringów i klatek. Najciekawsze jest to, że chwilę wcześniej planował zakończenie swojej sportowej kariery, ale to tylko chwilowe. Jest niezwykle zmotywowany mimo iż odniósł 4 porażki z rzędu. Pojedynek z Pasternakiem będzie jego pierwszym stoczonym w ogóle w tym roku. Jednoznacznie należy przyznać, że jego porażki wyglądają zdecydowanie lepiej niż zwycięstwa, a dlaczego? Pewnie dlatego, że gdy jest przyparty do muru, to staje się niezwykle niebezpieczny i nieprzewidywalny.

Krwawy Sport – Southampton [TRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, KARTA WALK, ROZPISKA]

Poniżej przedstawiamy pojedynki, w których wystąpią nasi rodacy. Jeśli tylko otrzymamy od organizatorów pełną rozpiskę, to od razu ją tu umieścimy. Serdecznie zapraszamy na Krwawy Sport w wykonaniu naszych rodaków.

Michał Pasternak vs. Ireneusz Cholewa
Jędrzej Maćkowiak vs. Johnny Walker
Alan Jachimowski vs. Jacek Rolinsk
Michał Figlak vs. Fabricio Calio
Gracjan Bąk vs. Łukasz Mielczarski

Transmisja została zakończona:

Transmisja zakończona 2 - Krwawy Sport - Southampton - 11/03/2018 - Na Żywo

Zostaw odpowiedź