Krwawy Sport 1 – Transmisja Na Żywo – 20/06/2020

Krwawy Sport 1 - Transmisja Na Żywo - 20/06/2020

Krwawy Sport 1 – Transmisja Na Żywo – 20/06/2020. Zapraszamy na walki K-1 na gołe pięści. Organizacja Krwawy Sport jako kolejna zorganizuje galę bez rękawic i ochraniaczy już w tą sobotę.

Bardzo dobrą informacją jest to, że już 20 czerwca kolejna organizacja zorganizuje event, który pozwoli powrócić do korzeni i zatoczyć koło. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kibiców oraz zawodników federacji Time of Masters oraz FSC – First Step Championship MMA&K1 prezentujemy nowy projekt, którego transmisja w systemie PPV będzie dostępna na naszym portalu.

Krwawy Sport 1 na żywo - Krwawy Sport 1 - Transmisja Na Żywo - 20/06/2020

Na samym początku gali Krwawy Sport 1 chcielibyśmy zacząć od pojedynków w MMA. Tutaj zobaczymy na pewno młodych i bardzo utalentowanych zawodników. Na pewno bardzo ciekawie będzie w pojedynku Oskara Herczyka (2-1) z Kacprem Bróździakiem (3-1). Zawodnicy mają bardzo podobne doświadczenie ringowe, co zagwarantuje wyrównany pojedynek. Herczyk w swoich walkach nie kalkuluje i zawsze daje z siebie 110%. Bróździak z kolei jest zawodnikiem, który w parterze czuje się jak ryba w wodzie. Wszystkie swoje zwycięstwa odnosił przez poddania.

Kolejnym genialnym pojedynkiem będzie starcie Sebastiana Decowskiego z Jakubem Drozdowskim. Będzie to starcie na zasadach semi-pro. Obaj są najlepszymi amatorskimi zawodnikami w swojej kategorii wagowej w Polsce, więc na pewno emocji tutaj nie zabraknie.

Dodatkowo udało nam się ustalić, że na gali zobaczymy również dobrze znanego z Babilon MMA – Dominika Gierowskiego (3-1). Na co dzień trenuje z Sebastianem Przybyszem czy Kacprem Formelą. Z całą pewnością będzie chciał dopisać kolejne zwycięstwo do swojego bilansu. 4 wygrana w zawodowej karierze może otworzyć Gierowskiemu kolejne furtki. Jego rywalem będzie Nikodem Archita (1-1), który walczył już na gali RWC. Krwawy Sport 1 – Transmisja Na Żywo – 20/06/2020.

W turnieju K-1 na gołe pięści będziemy mogli zobaczyć pojedynki Dariusza Rutkiewicza z Arkadiuszem Jakóbczykiem oraz Macieja Pietryki z Michałem Marczakiem. Jak więc widzimy, emocje na pewno będą gwarantowane i żaden kibic sportów walki na pewno nie będzie niezadowolony. Poniżej zamieszczamy informację odnośnie transmisji gali. Zapraszamy oczywiście do lektury.

Krwawy Sport 1 [TRANSMISJA NA ŻYWO, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, KARTA WALK]

Zostaw odpowiedź