Kiss – Transmisja – 18/06/2019 – Kraków

Kiss - Transmisja - 18/06/2019 - Kraków

Kiss – Transmisja – 18/06/2019 – Kraków. Już 18 czerwca w Tauron Arenie gościć będziemy jedną z legend rocka. Kiss wystapi w Krakowie w ramach ostatniej trasy koncertowej pt. “End of The Road Tour”.

Po fenomenalnej ponad 45 letniej karierze na scenie muzycznej, która jest potwierdzona wieloma sukcesami i zapoczątkowaneim ery rocka, nadszedł czas na ostatnią trasę koncertową w 2019 roku nazwaną “End of The Road”. Muzycy zapowiedzieli ją w finale amerykańskiego programu „Mam Talent” w telewizji NBC. Tego koncertu w naszym kraju nie może przegapić żaden z fanów rocka. Kiss – Transmisja – 18/06/2019 – Kraków.

Kiss na żywo - Kiss - Transmisja - 18/06/2019 - Kraków

To dzięki tym wspaniałym i charakterystycznym występom na żywo, grupa udowodniła, że przez ponad 4 dekady tworzyła najbardziej widowiskowe show. Obecnie są członkami The Rock & Roll Hall of Fame, a na swoim koncie przez cały okres “panowania” na rock & rolllowej scenie, sprzedali ponad 100 mln płyt na całym świecie. To właśnie dzięki wszystkim fanom są tak rozpoznawalnym zespołem, a ostatnia trasa koncertowa jest dedykowana ludziom z Kiss Army.

Szczerze i otwarcie przyznają, że wszystko, co zbudowali przez 4 dekady, nie byłoby możliwe gdyby nie ich wierni fani na całym świecie. To właśnie oni przez wszystkie lata wypełniali kluby, areny i stadiony na całym świecie, jeżdząc za swoimi idolami. KISS Army – żegnamy się ostatnią trasą koncertową podczas największych koncertów. Odejdziemy tak, jak przyszliśmy … Niepokorni i Niepowstrzymani”. Gorąco zapraszamy tego dnia do Tauron Areny Kraków. Jeśli jednak nie będziecie mogli być tego dnia w Krakowie, to przygotowaliśmy dla Was transmisję całego koncertu online na stronie Streamsowo.pl.

Kiss [TRANSMISJA KONCERTU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA CZASOWA]

18:00 – Wejście
19:45 –
David Garibaldi
20:45 –
KISS

Nasze transmisje oglądnęło już ponad 50 tysięcy widzów! Prosimy o odpowiedź na krótkie pytanie:

Czy jakość transmisji była zadowalająca?

51927 osób głosowało na Tak

89 osób głosowało na Nie

Z powodu ogromnego zainteresowania transmisją, wprowadziliśmy kontrolę anty-botową!

Na transmisję koncertu Kiss zapraszamy już od godziny 19:30 tutaj:

Kiss player - Kiss - Transmisja - 18/06/2019 - Kraków

Stream #2:

Kiss player - Kiss - Transmisja - 18/06/2019 - Kraków

Zostaw odpowiedź