Josh Groban – Kraków – 18/12/2018 – Na Żywo

Josh Groban - Kraków - 18/12/2018 - Na Żywo

Josh Groban – Kraków – 18/12/2018 – Na Żywo. Zapraszamy na pierwszy i jedyny koncert tego artysty w Polsce. Josh Groban wystapi już 18-tego w Tauron Arenie Kraków. Z całą pewnością będzie to jeden z najbardziej wyczekiwanych koncertów w naszym kraju.

Josh Groban jest muzykiem amerykańskiego pochodzenia. W 2001 roku miał miejsce jego debiut na scenie muzycznej. Jest uznawany ze światowej sławy wokalistę i autora piosenek. Do tego jest aktorem, którego baretowy głos jest rozpoznawany przez wszystkich fanów na całym świecie. Jego kariera trwa już dobre lata, ale nigdy jeszcze artysta nie odwiedził Polski na żadnym koncercie.

Josh Groban Kraków transmisja - Josh Groban - Kraków - 18/12/2018 - Na Żywo

Jego debiutancki album nosił nazwę po prostu “Josh Groban” i pięciokrotnie pokryła się platyną. Kolejna płyta została wypuszczona dwa lata później i nosiła nazwę “Closer”. Kolejna płyta ujrzała światło dzienne w 2006 roku i również odniosła wielki sukces. Największy sukces odniosła jednak jego czwarta płyta, dzięki której Groban został nominowany do prestiżowej nagrody Grammy. To była najlepiej sprzedając się plyta w 2007 roku w Stanach Zjednoczonych, ponieważ przez miesiąc znajdowała się na pierwszym miejscu listy Billboard 200.

We wrzesniu tego roku miała miejsce premiera najnowszego popowego albumu, który nosi nazwę “Bridges”. Za jego promocję odpowiadały takie single jak: Granted, River oraz S’il Suffisait D’Aimer – piosenki utrzymane są w romantycznym nastroju i z pewnością spodobają się szerokiej publiczności. Josh na swoim koncie ma również przebój “We Will Meet Once Again”, który wykonał wspólnie z Andreą Bocellim. Na swoim koncie ma ponad 30 milionów sprzedanych płyt na całym świecie. Na jego koncerty przychodzi wiele fanów i wiele występów na żywo, zostało wyprzedanych dosłownie do ostatniego miejsca. Natomiast jego twórczość od samego początku zbiera same najlepsze recenzje od fanów jak i krytyków muzycznych na całym świecie. Josh Groban – Kraków – 18/12/2018 – Na Żywo. Koncert już 18-tego grudnia w krakowskiej Tauron Arenie będzie jedyną okazją do przeżycia tego wszystkiego na żywo.

Josh Groban [TRANSMISJA KONCERTU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, SUPPORT, LINE-UP]

Nasze transmisje oglądnęło już ponad 100 tysięcy widzów! Prosimy o odpowiedź na krótkie pytanie:

Czy jakość transmisji była zadowalająca?

101927 osób głosowało na Tak

89 osób głosowało na Nie

Z powodu ogromnego zainteresowania transmisją, wprowadziliśmy kontrolę anty-botową!

Na transmisję koncertu Josh Groban zapraszamy od godziny 19:00 tutaj:

Josh Groban player - Josh Groban - Kraków - 18/12/2018 - Na Żywo

Stream #2:

Josh Groban player - Josh Groban - Kraków - 18/12/2018 - Na Żywo

Zostaw odpowiedź