Jay-Z i Beyoncé – Stadion Narodowy – 30/06/2018 – Na Żywo

Jay-Z i Beyoncé - Stadion Narodowy - 30/06/2018 - Na Żywo

Jay-Z i Beyoncé – Stadion Narodowy – 30/06/2018 – Na Żywo. Dwie amerykańskie ikony pojawią się tego dnia na jednym koncercie. Mowa tutaj o duecie  i zarazem małżeństwie – Jay-Z i Beyoncé, którzy wystąpią już w sobotę na PGE Stadionie Narodowym. Koncert odbędzie się w ramach światowej stadionowej trasy – OTR II. Tramsnisja wyłącznie na Streamsowo.pl!

Jay-Z i Beyonce łączą siły, żeby wspólnie koncertować na całym świecie. Początek ich współpracy na scenie muzycznej miał miejsce w lecie 2014 roku, kiedy małżeństwo występowało wspólnie przez sześć tygodni na wyprzedanych koncertach w Ameryce Północnej. Zwieńczeniem ich współpracy była pierwsza wspólna trasa, która nosiła nazwę “On The Run”. Trasa ta miała koniec w Paryżu, a koncert ten został nagrany przez stację HBO, a materiał nominowany do nagrody Emmy.

Jay Z i Beyoncé transmisja - Jay-Z i Beyoncé - Stadion Narodowy - 30/06/2018 - Na Żywo

Będzie to druga wspólna trasa koncertowa muzycznego małżeństwa. Warto również zaznaczyć, że są najpopularniejszą i najbogatszą parą muzyczną na świecie. Na swoim koncie mają obecnie sprzedanych ponad 300 milionów płyt. Ich obecna stadionowa trasa rozpocznie się w Cardiff w Wielkiej Brytanii. Duet odwiedzi łącznie 21 miast w Ameryce Północnej oraz 15 miast w Europie. Należy wspomnieć również, że tegoroczna trasa – “On The Run II” w odróżnieniu od poprzedniej części, odbędzie się także w wielu europejskich miastach. Na mapie koncertowej znalazła się również Warszawa i PGE Narodowy. To będzie ich pierwszy koncert na naszym stadionie narodowym. Beyoncé natomiast w odróżnieniu od swojego męża, wystąpiła już raz w naszym kraju. Miało to miejsce podczas Orange Warsaw Festiwal, który organizowany był wówczas na warszawskim torze wyścigów konnych – Służewiec.

Jay-Z i Beyoncé – Stadion Narodowy [TRANSMISJA KONCERTU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE]

Ten koncert stał się faktem. Najpopularniejsza i na pewno najbogatsza para muzyczna, wystąpi w Polsce. Koncert odbędzie się na PGE Stadionie Narodowym już 30-tego czerwca 2018 roku. Koncert w stolicy Polski odbędzie się w ramach najnowszej stadionowej trasy – “OTR II”. Ci, którzy nie będą mogli pojawić się tego dnia w Warszawie, będą mieli szansę oglądnąć transmisję tego koncertu, która specjalnie dla Was będzie dostępna na stronie Streamsowo.pl!

Transmisja została zakończona:

Transmisja zakończona 2 - Jay-Z i Beyoncé - Stadion Narodowy - 30/06/2018 - Na Żywo

Zostaw odpowiedź