James Blunt – Warszawa – Torwar – 12/05/2018 – Na Żywo

James Blunt - Warszawa - Torwar - 12/05/2018 - Na Żywo

James Blunt – Warszawa – Torwar – 12/05/2018 – Na Żywo. Brytyjski wokalista i autor romantycznych ballad wystąpi na warszawskim Torwarze już 12-tego maja. James Blunt powróci do Polski w ramach trasy “The Afterlove Tour”. Transmisja online na portalu Streamsowo.pl

Jamess Blunt jako jedyny wokalista na świecie posiada na swoim koncie tak wiele przepięknych ballad o miłości, przepięknej kobiecie i rozstaniu, która chwyci za serce nawet największego twardziela. Artysta zadebiutował w 2004 roku dzięki pierwszej płycie pt. “Back to Bedlam”, na której znalazł się między innymi przebój pt. “You’re Beautiful”. Prawdziwą popularność zyskała ona jednak dopiero rok później i tak już od trzynastu lat jest znana i bardzo chętnie nucona przez wielu fanów na całym świecie.

James Blunt transmisja - James Blunt - Warszawa - Torwar - 12/05/2018 - Na Żywo

To właśnie ten przebój sprawił, że James Blunt zyskał popularność na całym świecie i od tamtej pory jego popularność wcale nie zmalała. Efektem tego było otrzymanie wielu prestiżowych nagród i nominacji do nagród muzycznych. Dzięki MTV Europe został okrzyknięty najlepszym nowym wokalistą w Niemczech, Francji i Stanach Zjednoczonych. Pięciokrotnie zyskał także nominację do nagrody Grammy. Kolejna płyta ujrzała światło dzienne w 2007 roku i nosiła nazwę “All the Lost Souls”. We Francji album zyskał status diamentowej płyty, a w jedenastu krajach trafił na listę najlepiej sprzedających płyt. Kolejna płyta pt. “Some Kind of Trouble” została wydana w 2010 roku w prywatnym studiu Jamesa w Los Angeles. Czwarty album pt. “Moon Landing”. zadebiutował na pierwszym miejscu list przebojów w Austrii i Szwajcarii, a na Wsypach Brytyjskich okrył się platyną, plasując przez 33 tygodnie na UK Top 40. James Blunt po czterech latach przerwy powrócił na scenę muzyczną z piątym albumem, który został zatytułowany “The Afterlove”, który jest promowany przez singiel “Love me Better”. Przy wspólnym projekcie znaleźli się także Ed Sheeran, Ryan Tedder, Amy Wadge. Majowy koncert w Warszawie jest doskonałą okazją dla fanów ballad miłosych, którzy będą mieli szansę usłyszeć je na żywo w hali Torwar.

James Blunt – Warszawa – Torwar [TRANSMISJA KONCERTU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE]

Transmisja została zakończona:

Transmisja zakończona 2 - James Blunt - Warszawa - Torwar - 12/05/2018 - Na Żywo

Zostaw odpowiedź