James Blunt – Transmisja – 07/03/2020 – Gliwice

James Blunt - Transmisja - 07/03/2020 - Gliwice

James Blunt – Transmisja – 07/03/2020 – Gliwice. Specjalista od miłosnych ballad wystąpi w Polsce. James Blunt ze swoim najnowszym repertuarem pojawi się w naszym kraju w Gliwicach. Jako support będziemy mogli zobaczyć Emily Roberts. Transmisja rozpocznie się o godzinie 19:00!

Wszystko stało się już faktem. Specjalista zajmujący się balladami miłosnymi kolejny raz wystąpi w naszym kraju. Będzie to miało miejsce na Arenie Gliwice, gdzie zgromadzą się wszyscy fani. Oprócz znanych utworów, artysta zaprezentuje również swoje najnowsze hity. Po flircie z muzyką elektroniczną – jego ostatnim epizodem z tym stylem muzycznym jest utwór pt. “Walk Away” nagrany wspólnie niemieckim DJ-em i producentem muzycznym – Alle Farben. Artysta obiecuje również powrót do starych hitych, które ujęły najwięcej serc na całym świecie.

James Blunt na żywo - James Blunt - Transmisja - 07/03/2020 - Gliwice

Jego najnowszy album nosi nazwę “Once Upon A Mind”. Do sprzedaży trafił on w wersji cyfrowej. Tradycyjny krążek miał swoją premierę 25 października. Po przygodzie z muzyką elektroniczną artysta powraca do starych gitarowych brzmień. Fani znajdą tu klasyczne piosenki, które poruszą niejedno serce i niejedną głowę. Zapowiedzą najnowszego krążka są cztery single. Będą to: “Cold”, wzruszająca ballada “Monsters”, mocno popowa “5 Miles” oraz nieco w stylu country piosenka “Halfway””. Cały album ma być kwintesencją ciepła i osobowości Jamesa Blunta. James Blunt – Transmisja – 07/03/2020 – Gliwice. Na pewno nie może zabraknąć tam prawdziwego fana, bo tego dnia będzie ich święto.

W lutym 2020 James Blunt wyruszył w najnowszą trasę koncertową. Początkowo ma wystąpić na ośmiu koncertach w Wielkiej Brytanii. Potem artysta kilka razy wystąpi w Niemczech, Francji, Włoszech i Austrii oraz da pojedyncze koncerty w Holandii, Belgii, Szwajcarii, Czechach i na Węgrzech. Do Polski James Blunt przyjedzie już 7 marca. Koncert będzie miał miejsce w Arenie Gliwice. Swój objazd po Europie zakończy miesiąc później – koncertem w prestiżowej, londyńskiej Royal Albert Hall. Warto wspomnieć, że koncert z Gliwic będzie transmitowany online na portalu Streamsowo.pl

James Blunt [TRANSMISJA NA ŻYWO, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA CZASOWA, SUPPORT]

Timeable:
18:15 – otwarcie bram
19:00 – Support: Emily Roberts
20:00 – James Blunt

Nasze transmisje oglądnęło już ponad 50 tysięcy widzów! Prosimy o odpowiedź na krótkie pytanie:

Czy jakość transmisji była zadowalająca?

51927 osób głosowało na Tak

89 osób głosowało na Nie

Z powodu ogromnego zainteresowania transmisją, wprowadziliśmy kontrolę anty-botową!

Na transmisję koncertu Jamesa Blunta zapraszamy od godziny 19:00 tutaj:

Zostaw odpowiedź