HFO 5 – Nowy Sącz – Powtórka

HFO 5 - Nowy Sącz - Powtórka

HFO 5 – Nowy Sącz – 27/10/2018 – Na Żywo. Gorąco zapraszamy na transmisję gali organizowanej przez Halny Fight Organization. Tym razem będzie to już piąta edycja, a zostanie ona zorganizowana już 27-go października w Nowym Sączu. Kibice tego wieczoru zobaczą 2 walki wieczoru.

HFO są to niepowtarzalne imprezy sportowe organizowane w Nowym Sączu dla nawet bardzo szerokiej publiczności. Organizatorzy jak sami zapewniają, posiadają wieloletnie doświadczenie, które procentuje w raz z każdym nowym wydarzeniem, którego się podejmujemy. Dzięki organizacji mogliśmy oglądać między innymi: gale zawodowe, ligi sportów walki, obozy sportowe czy różnego rodzaju seminaria sportów walki.

HFO 5 transmisja - HFO 5 - Nowy Sącz - Powtórka

Jest nam niezmiernie miło poinformować wszystkich fanów, że Łukasz Plawecki po raz kolejny stanie przed szansą zdobycia tytułu mistrzowskiego federacji IPCC, tym razem w kategorii do 77 kg. Jest on także w posiadaniu pasa, który zdobył pokonując przed własną publicznością Yankube Jurawę z Kyshenko Gym, kiedy walczył jeszcze w wadze lekkiej. Wraz ze zmianą kategorii wagowej czas na nowe wyzwania. Tym razem stawką pojedynku podczas HFO 5 będzie pas Mistrza Świata International Professional Combat Council w wadze do 77 kg.

Jego rywalem w tym pojedynku o tak wysoką stawkę, będzie pochodzący z Niemiec – Waldemar Wiebe Nuriddinov. Niemiecki fighter ma zaledwie 28 lat i stoczył w całej swojej karierze aż 85 walk, ale tylko 8 razy musiał uznać wyższość swojego rywala. Dla Pławeckiego będzie to szósta z rzędu walka zakontraktowana na pięć rund. W ostatnim czasie udało mu się zdobyć pasy mistrzowskie organizacji: Fight Exclusive Night, MFC Makowski Fighting Championship, WKA oraz ISKA. Poniżej przedstawiamy pełną rozpiskę gali HFO 5.

HFO 5 – Nowy Sącz [TRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA, KARTA WALK]

Walki wieczoru:
Bartosz Zając – Sebastian Dziama
Łukasz Pławecki – Waldemar Wiebe Nuriddinov

Pozostałe walki:
Konrad Mikołajczyk vs Mateusz Dubiński
Tomasz Mozdynkiewicz – Kamil Kotowski
Norbert Job – Tomasz Konieczny
Marcin Krok – Michał Czosnyka
Kamil Janik – Marcin Wesołowski
Grzegorz Czerny – Rafał Wcisło
Maciej Kucharski – Jakub Kiesiak

Na retransmisję gali HFO 5 zapraszamy tutaj:

HFO 5 player - HFO 5 - Nowy Sącz - Powtórka

Zostaw odpowiedź