Guns N’ Roses – Stadion Śląski – 09/07/2018 – Na Żywo

Guns N' Roses - Stadion Śląski - 09/07/2018 - Na Żywo

Guns N’ Roses – Stadion Śląski – 09/07/2018 – Na Żywo. Już dziewiątego lipca amerykańska grupa rockowa powróci do Polski. Guns N’ Roses wystąpi na Stadionie Śląskim w Chorzowie w ramach Europejskiej części trasy – “Not in this lifetime”. W roli supportu wystąpi duńska kapela Volbeat i amerykański band – Tyler Bryant & The Shakedown.

Guns N’ Roses od razu po powstaniu w 1985 roku, amerykańska grupa wstrzyknęła zupełnie nieokiełznany charakter do dopiero, co kształtującego się gatunku rocka w Los Angeles. Ich pierwszy i zarazem debiutancki album stał się wzorem dla wielu rockowych kapel w ameryce. To właśnie dzięki niemu grupa stała się najlepiej sprzedającym się debiutem w historii sceny rockowej.

Guns N Roses transmisja - Guns N' Roses - Stadion Śląski - 09/07/2018 - Na Żywo

Axl Rose, Duff McKagan, Slash i spółka powrócą do Polski po niezwykle udanym koncercie w ubiegłym roku na Gdańskim Stadionie Energa. Grupa przechodzi całkowite odrodzenie i wcale nie zwalnie tempa z tego powodu. Artyści zamierzają rozegrać trzynaście koncertów stadionowych w Europie. Wystąpią również jako headlinner na takich festiwalach jak między innymi: Download Festival UK, Paris i Madrid, na włoskim Firenze Rocks oraz belgijskim Graspop Metal Meeting.

W przeciągu ostatniej dekady wystąpili na wielu wyprzedanych koncertach i byli główną gwiazdą na wielu dużych festiwalach na całym świecie. Promując przy tym wyprodukowany w 2008 roku i przyjęty bardzo ciepło przez fanów i krytyków muzycznych. album pt. “Chinese Democracy”. Po kolejnych sześciu albumach studyjnych, grupa Guns N’ Rosespopularniejszych grup rockowych na świecie. Występy na żywo kultowej i legendarnej grupy łączą wiele milionów fanów na całym świecie. W roli pierwszego supportu zobaczymy duńską kapelę – Volbeat. Drugim występem przed główną gwiazdą wieczoru będzie tym razem amerykański rockowo-bluesowy band – Tyler Bryant & The Shakedown. Będzie to tczwarty występ grupy Axla Rose oraz jego ekipy w Polsce. Dla osób, które nie będa mogły pojawić się tego dnia na Stadionie Śląskim w Chorzowie, zostanie przygotowana transmisja na żywo, która będzie dostępna na stronie Streamsowo.pl

Guns N’ Roses – Stadion Śląski [TRANSMISJA KONCERTU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, SUPPORT]

16:30 – Wejście
18:00 – Support: Tyler Bryant & The Shakedown
18:50 – Support 2: VOLBEATN’
20:00 – Guns N’ Roses

Na transmisję koncertu Guns N’ Roses zapraszamy od godziny 18:00 tutaj:

Guns N Roses player - Guns N' Roses - Stadion Śląski - 09/07/2018 - Na Żywo

Streams #2:

Guns N Roses player - Guns N' Roses - Stadion Śląski - 09/07/2018 - Na Żywo

Zostaw odpowiedź