GSW Runda 8 – Białogard – 03/11/2018 – Na Żywo

GSW Runda 8 - Białogard - 03/11/2018 - Na Żywo

GSW Runda 8 – Białogard – 03/11/2018 – Na Żywo. Zapraszamy na transmisję ósmej edycji GSW Runda 8, która odbędzie się w Białogardzie w miejscowym Ośrodku Sportu i Rekreacji. Tego wieczoru zobaczymy 9 walk w MMA z czego 3 to będą walki amatorskie. W walce wieczoru miejscowy Mateusz „Smok” Symoczko zawalczy z Pawłem Brandysem.

To już ósmy raz, kiedy Białogard stanie się miejscem organizacji wspaniałego sportowego show. W najbardziej pasjonujących pojedynkach zobaczymy czołowych polskich zawodników sceny MMA oraz lokalnych wojowników. Zawodnicy Ci będą pochodzić między innymi z Białogardu, Koszalina i Drawska Pomorskiego. Warto zaznaczyć, że nie zabraknie również zawodników z zagranicy.

Runda 8 transmisja - GSW Runda 8 - Białogard - 03/11/2018 - Na Żywo

Na samym początku będziemy oglądać walki amatorskie. Zawalczą w nich między innymi: Piotr Kostuch „MACZETA”, Damian Piwowarczyk, Adrian Wieliczko, Michał Rybak, Piotr Sędzicki i Krystian Tytoń. W jednej z walk zawodowych Michał Gabora zmierzy się z Piotrem Kamińskim. Tego wieczoru zobaczymy również Marka Frankowskiego, którego rywalem będzie Krzysztof Sowa. Dodatkowo Dominik Gierowski zawalczy z Marcinem Czyżowski. W jednym z pojedynków karty głównej zobaczymy występ Rusłana Chapko. Jego przeciwnikiem będzie białogardzianin, który mieszka obecnie we Włoszech – Krzysztof „CAVALLO” Piotrowski. Swoją przygodę z MMA rozpoczął w klubie AKS Białogard.

Natomiast w najważniejszym starciu tego wieczoru, niepokonany Mateusz Symoczko (5-0) stanie do walki z Pawłem Brandysem (7-5-2). Jeżeli mocno uderzający Paweł miał z kimś problemy przy narzucaniu tempa pojedynku, to byli to właśnie zapaśnicy. I jesteśmy przekonani, że to właśnie na tej płaszczyźnie Symoczno będzie upatrywał największej szansy na przedłużenie serii zwycięstw. Karta walk gali Runda 8 nie jest jeszcze dopięta na ostatni guzik. Gdy tylko będziemy dysponować pełnym zestawieniem, na pewno umieścimy je w tym poście. Galę Sportów Walki „RUNDA 8” uświetni gość specjalny Łukasz „Juras” Jurkowski komentator sportowy i zawodnik mieszanych sztuk walki. Na fanów czekają także występy artystyczne i wokalne. Jeśli również z jakiegoś względu nie możesz pojawić się tego wieczoru w Białogardzie, to specjalnie dla Ciebie zostanie przygotowana transmisja gali na żywo.

GSW Runda 8 – Białogard [TRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA, KARTA WALK, WALKA WIECZORU]

Nasze transmisje oglądnęło już ponad 100 tysięcy widzów! Prosimy o odpowiedź na krótkie pytanie:

Czy jakość transmisji była zadowalająca?

101927 osób głosowało na Tak

89 osób głosowało na Nie

Z powodu ogromnego zainteresowania transmisją, wprowadziliśmy kontrolę anty-botową!

Na transmisję GSW Runda 8 zapraszamy od godziny 19:00 tutaj:

Runda 8 player - GSW Runda 8 - Białogard - 03/11/2018 - Na Żywo

Streams #2:

Runda 8 player - GSW Runda 8 - Białogard - 03/11/2018 - Na Żywo

Zostaw odpowiedź