Gromda Fight Club – Wyniki gali – 06/06/2020

Gromda Fight Club - Wyniki gali - 06/06/2020

Gromda Fight Club – Wyniki gali – 06/06/2020. Gromda Fight Club jest pierwszym w Polsce tego typu wydarzeniem bokserskim, gdzie walki toczone będą wyłącznie na gołe pięści. Szesnastu uczestników wyjdzie do ringu o wymiarach 4 x 4 metra. Dodatkowo w karcie znajdzie się kilka specjalnych pojedynków głównych gwiazd sportów walki w Polsce.

Gromda Fight Club jest turniejem walki na gołe pięści, którego organizatorem jest Mateusz Borek z MB Promotions i Mariusz Grabowski z Tymex Boxing Promotions. Wiecej informacji umieściliśmy poniżej, a główną nagrodą turnieju jest 100 tysięcy złotych.

Gromda Fight Club na żywo - Gromda Fight Club - Wyniki gali - 06/06/2020

Jest to zdecydowanie jeden z najbardziej krwawych sportów walki, który wielkimi krokami zbliża się do naszego kraju. Kibice boksu zawodowego będą mieli swoje święto już 6 czerwca. To właśnie wtedy będziemy mogli podziwiać pojedynki bokserskie na gołe pięści. Jak już wspomnieliśmy, ring będzie mierzył 4 x 4 metra, ale finalnie będzie o połowę mniejsza niż ta znana z boksu zawodowego i o wiele mniejsza od tych używanych w MMA. Mało miejsca, ale to dobrze, ponieważ będzie mało chodzenia, a więcej aktywnej i dynamicznej walki.

Pojedynki będą toczyły się na dystansie czterech rund po dwie minuty. Jeśli wtedy nie będzie zwycięzcy, to zawodnicy wyjdą do dodatkowego starcia. Będzie on trwał do momentu poddania lub nokautu bez limitu czasowego. Zdecyduje na pewno brutalna siła każdego zawodnika. Każdy z uczestników będzie jednak miał szansę wrócić do gry po nokdaunie, gdzie będzie liczony nie do 10 a do 30. Nie będzie tutaj żadnego limitu wagowego. Większość uczestników to jednak fighterzy wagi ciężkiej. Gromda Fight Club – Wyniki gali – 06/06/2020.

Gromda Fight Club [TRANSMISJA NA ŻYWO, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE]

W Gromdzie na pewno nie zobaczymy kunktatorskiego punktowania lub zapasów w klinczu. Zwycięstwo będzie można odnieść tylko i wyłącznie tylko nokautując przeciwnika lub doprowadzając do jego poddania. Zawodnik, który wyjdzie całego z całego pojedynku, wróci bogatszy do domu o dokładnie 100 tysięcy złotych. Na pewno będzie gorąco, bo Gromda jest gwarantem niezapomnianych emocji i wrażeń.

Walka dodatkowa:
Tomasz “Zadyma” Gromadzki pok. Wiktora “Wicia” Szadkowskiego przez TKO, runda 5.

Finał turnieju:
Krystian “Tyson” Kuźma pok. Michała “Kickboxera” Bławdziewicza przez TKO, runda 3.

Półfinały turnieju:
Michał “Kickboxer” Bławdziewicz pok. Wasyla “Vasyla” Hałycza przez TKO, runda 1.
Krystian “Tyson” Kuźma pok. Łukasza “Brodacza” Załuskę przez KO, runda 1.

Ćwierćfinały turnieju:
Wasyl “Vasyl” Hałycz pok. Pawła “Bizera” Dziubę przez KO, runda 1.
Michał “Kickboxer” Bławdziewicz pok. Konrada “Ruskiego” Podemniaka przez KO, runda 2.
Krystian “Tyson” Kuźma pok. Piotra “Capo” Półchłopka przez KO, runda 1.
Łukasz “Brodacz” Załuska pok. Norberta “Lodówę” Rozenbajgiera przez TKO, runda 4.

Walki rezerwowe:
Krzysztof “Żołnierz” Ryta pok. Adriana “Gladiatora” Smykowskiego przez TKO, runda 2.
Rafał “Łazar” Łazarek pok. Damiana “Górala” Górskiego przez TKO, runda 3.

 

Zostaw odpowiedź