GROMDA 2 – Transmisja Na Żywo – 28/08/2020

GROMDA 2 - Transmisja Na Żywo - 28/08/2020

GROMDA 2 – Transmisja Na Żywo – 28/08/2020. Już w najbliższy piątek tj. 28 sierpnia, czeka nas niezwykle krwawe zakończenie tygodnia. Wszystko to za sprawą turnieju na gołe pięści – GROMDA 2, która zgromadzi tego wieczoru przedstawicieli różnych sportów walki.

Pierwsza edycja gali bokserskiej na gołe pięści przyniosła ogromne emocje. Krystian „Tyson” Kuźma po serii efektownych nokautów czeka na rywala w finale, z którym zmierzy się o 100 tysięcy złotych nagrody. Pozna go już 28 sierpnia podczas gali GROMDA 2. Poniżej przedstawiamy więcej informacji dotyczących nadchodzącego turnieju.

GROMDA 2 na żywo - GROMDA 2 - Transmisja Na Żywo - 28/08/2020

Fanów sportów walki w Polsce czekają kolejne ogromne i niezapomniane emocje. Wszystko to za sprawą drugiej edycji gali GROMDA. Będziemy bowiem oglądać walki bokserskie na gołe pięści. Pojedynki będą toczone na dystansie 4×2 minuty bez podziału na kategorie wagowe. Emocje ponownie zapewni też niewielki ring o wymiarach 4×4 metry.

To jest boks jedyny w swoim wydaniu i na pewno niepowtarzalny. Bierze się on z różnych odmian i to właśnie od nich czerpie wszystko to, co najlepsze. Zawodnicy tego wieczoru zmierzą się bez rękawic na gołe pięści. Nie będą również musieli daleko szukać swojego przeciwnika. Ring będzie miał 4 x 4 metry tak jak już wspomnieliśmy. Z pewnością będzie on mniejszy od klasycznego ringu, który znamy z walk bokserskich. Jeśli walka nie rozstrzygnie się do tego momentu, to zawodnicy wyjdą do decydującego starcia, które nie będzie limitowane czasowo – potrwa do momentu poddania lub nokautu. GROMDA 2 – Transmisja Na Żywo – 28/08/2020.

Z całą pewnością gale organizowane na gołe pięści, w naszym kraju zyskuje ogromną popularność pomimo pandemii COVID-19. Podczas gali GROMDA 2 zobaczymy 8 zawodników, a pary turniejowe zostaną wylosowane na dzień przed samą galą.

GROMDA 2 [TRANSMISJA NA ŻYWO, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA, KARTA WALK]

Chcielibyśmy poinformować, że gala GROMDA 2 będzie transmitowana również na naszej stronie. Jak już również wspomnieliśmy, dzień przed samą galą, podamy pary turniejowe. Zwycięzca gali zmierzy się z Krystianem “Tysonem” Kuźmą o 100 tysięcy złotych. Gorąco zapraszamy, bo emocji będzie co nie miara.

Rafał „Łazar” Łazarek (88,8 kg) vs. Jarek „Dzidziuś” Juchner (126,5 kg)
Miłosz „Ali” Wodecki (110,5 kg) vs. Łukasz „GOAT” Parobiec (109,5 kg)
Artur „Chuligan” Tomala (92 kg) vs. Mateusz „Don Diego” Kubiszyn (94,3 kg)
Dariusz „Kojot” Rzepiński (95,2 kg) vs. Dawid „Maxiumus” Zółtaszek (117,2 kg)

Zostaw odpowiedź