Gladiator Arena 13 – Powtórka

Gladiator Arena 13 - Powtórka

Gladiator Arena 13 – Powtórka. Już 26 października zapraszamy na kolejną galę Gladiator Arena. To właśnie tam w ramach Gladiator Arena 13 zobaczymy między innymi pojedynek Michała Gutowskiego (9-9) z Marcinem Wójcikiem (11-7), który będzie główną walką tego wieczoru.

Gorąco zapraszamy na kolejną edycję gali Gladiator Arena, która odbędzie się w Pyrzycach. Zainteresowanie jest wielkie, ale gala będzie miała sporą konkurencję, ponieważ tego samego dnia będzie można oglądać również takie gale jak Babilon MMA 10, Fame MMA 5 i Blood Fight Night 2. Gladiator Arena 13 – Transmisja – 26/10/2019 – Pyrzyce.

Gladiator Arena 13 na żywo - Gladiator Arena 13 - Powtórka

W najgłówniejszej walce tego wieczoru, jak już wspominaliśmy, zobaczymy Michała Gutowskiego i Marcina Wójcika. Obaj zawodnicy walczyli już ze sobą w przeszłości, a miało to miejsce w Białymstoku podczas gali PLMMA 23. Wtedy to niejednogłośną decyzją sędziów wygrał Gutowski. „Gigant” będzie miał więc okazję do rewanżu po 6 latach i zapewne będzie chciał z niej skorzystać.

Marcin Wójcik znakomicie radził sobie w federacji KSW, gdzie był pretendentem do pasa tej federacji w kategorii półciężkiej. Wójcik walczył jeszcze dla między innymi: PLMMA i Fight Exclusive Night. Na swoim koncie zanotował kilka porażek, a jego oprawcami byli między innymi Scott Askham i Tomasz Narkun. Ostatni raz wszedł do klatki w turnieju wagi średniej, gdzie w marcu na Cage Warriors 102 pokonał go Modestas Bukauskas (9-2).

Michał Gutowski jest 36-letnim reprezentantem szczecińskiego klubu Juggernaut Gold Team, który zawodowo walczy od 2010 roku. W październiku ubiegłego roku powrócił on po czteroletniej przerwie w zawodowym MMA. Wtedy powrót był dla niego udany, ponieważ na gali Gladiator Arena 12 zwyciężył z Adamem Wiśniewskim. Ostatni raz walczył podczas FEN 25, gdzie przegrał już w pierwszej rundzie z Wojciechem Januszem.

Stawką pojedynku Gutowskiego i Wójcika będzie wakowany pas Gladiator Areny w wadze półciężkiej. Tą walkę jak i wszystkie pozostałe będzie można oglądać online. Gala będzie transmitowana na portalu Streamsowo.pl. Gorąco zapraszamy do oglądania.

Gladiator Arena 13 [RETRANSMISJA, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA, KARTA WALK, GDZIE OGLĄDAĆ]

Walka wieczoru:
93 kg: Marcin Wójcik vs. Michał Gutowski o pas mistrzowski wagi półciężkiej

Extra fight:
80 kg: Tomasz Romanowski vs. Michał Balcerczak

Pozostałe:
84 kg: Damian Ostęp vs Dmitriy Zakharov
84 kg: Borys Borkowski vs. Marcin Rębecki
70 kg: Michał Wolański vs. Jakub Nowakowski
77 kg: Dawid Górnowicz vs. Krzysztof Florczak
77 kg: Michał Berdzik vs Damian Szczerbin
70 kg: Jakub Owczarek vs Wojciech Kawa
82 kg: Patryk Łuczak vs Rafał Komar
70 kg: Kryspin Donaj vs. Krystian Stolec
77 kg: Wojciech Polak vs. Marek Dąbrowski
86 kg: Jakub Dąbrowski vs. Krystian Jacuk
66 kg: Mikołaj Stepkowski vs. Igor Gerasimov

Na powtórkę gali Gladiator Arena 13 zapraszamy tutaj:

Gladiator Arena 13 player - Gladiator Arena 13 - Powtórka

Zostaw odpowiedź