George Ezra – Warszawa – Torwar – 20/10/2018 – Na Żywo

George Ezra - Warszawa - Torwar - 20/10/2018 - Na Żywo

George Ezra – Warszawa – Torwar – 20/10/2018 – Na Żywo. Zapraszamy na transmisję koncertu George’a Ezry, który ponownie w polsce pojawi się już 20-tego października na warszawskim Torwarze. Początek koncertu już o godzinie 20:00!

George Ezra jest młodym i utalentowanym brytyjskim muzykiem. Ten singer-songwriter podbił listy przebojów na całym świecie takimi przebojami jak „Budapest” czy „Paradise”. Warto wspomnieć, że będzie to pierwszy występ klubowy tego bytyjskiego artysty. Dodatkowo koncert przeniesiony został z klubu Progresja na warszawski Torwar, który z całą pewnością pomieści o wiele większą liczbę fanów.

George Ezra transmisja - George Ezra - Warszawa - Torwar - 20/10/2018 - Na Żywo

Pierwszy raz na scenie muzycznej pojawił się w 2013 roku na BBC Introducing Stage na Glastonbury Festival, a kilka miesięcy później pojawiła się jego debiutancka EP-ka pt. “Did You Hear The Rain?.” W kolejnym roku pojawił się na wszystkich zestawieniach debiutantów, z którymi branża muzyczna wiąże ogromne nadzieje. To właśnie wtedy artysta miał przyjemność występować jako support na koncertach między innymi: Toma Odella, Sama Smitha, Bastille czy Lianne Las Havas i wydał debiutancki album pt. “Wanted On Voyage”, który podbił europejskie notowania.

Obecnie na swoim koncie posiada wiele nominacji do nagród muzycznych i koncerty na żywo przed publicznością na całym świecie. George Ezra na marzec tego roku zapowiedział premierę drugiego albumu, którego tytuł jest “Staying at Tamara’s”. Album będzie promowany przez singiel pt. “Paradise”, o którym muzyk mówi: „Paradise” narodziło się jako melodia, która nie mogła wyjść mi z głowy. Dopiero kilka miesięcy później, kiedy siadałem do pisania piosenek, narodził się z niej utwór. Opowiada o spotkaniu kogoś, w kim od razu się zakochujemy. I o ile nieraz wahamy się co do swoich uczuć, w przypadku miłości nie mamy takich wątpliwości – miłość to miłość i w tym utworze przyrównałem ją do raju”. Dla tych, którzy nie będą mogli pojawić się na Torwarze, przygotowana zostanie specjalna transmisja online.

George Ezra – Warszawa – Torwar [TRANSMISJA KONCERTU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE]

Wejście – 19:00
Start koncertu – 20:00

Nasze transmisje oglądnęło już ponad 100 tysięcy widzów! Prosimy o odpowiedź na krótkie pytanie:

Czy jakość transmisji była zadowalająca?

101927 osób głosowało na Tak

89 osób głosowało na Nie

Z powodu ogromnego zainteresowania transmisją, wprowadziliśmy kontrolę anty-botową!

Na transmisję koncertu George’a Ezry zapraszamy od godziny 20:00 tutaj:

George Ezra player - George Ezra - Warszawa - Torwar - 20/10/2018 - Na Żywo

Streams #2:

George Ezra player - George Ezra - Warszawa - Torwar - 20/10/2018 - Na Żywo

Zostaw odpowiedź