Genesis – Transmisja Na Żywo – 23/10/2020

Genesis - Transmisja Na Żywo - 23/10/2020

Genesis – Transmisja Na Żywo – 23/10/2020. Już w piątek zadebiutuje nowa gala walk na gołe pięści. W najważniejszej walce tego wieczoru zobaczymy powracającego po długiej przerwie – Marcina Różalskiego. Jego rywalem będzie legendarny Amerykanin – Josh Barnett.

Walki na gołe pięści to nowa formuła walk, która zdobywa coraz większa popularność na całym świecie. Często krwawe i brutalne pojedynki bez rękawic powinny odbywać się według specjalnych zasad, które nie tylko dadzą multum emocji zgromadzonym przed telewizorami kibicom, ale także zapewnią bezpieczeństwo zawodnikom.

Genesis na żywo - Genesis - Transmisja Na Żywo - 23/10/2020

Starcie Marcina Różalskiego z legendą MMA – Joshem Barnettem będzie walką wieczoru na Genesis i prawdziwym klasykiem. Obaj są bardzo doświadczonymi zawodnikami sportów walki. “Płocki barbarzyńca” najbardziej znany jest z występów w formułach K-1 i MMA. Największą popularność zdobył walcząc dla federacji KSW. W 2017 roku Różalski został nawet mistrzem KSW w kategorii ciężkiej. Od tamtej pory jednak ani razu nie zawalczył w mieszanych sztukach walki.

Natomiast Josh Barnett jest niekwestionowaną legendą MMA. W przeszłości walczył dla takich organizacji jak między innymi: Pride, Strikeforce i UFC. Największym jego osiągnięciem było zdobycie mistrzowskiego pasa wagi ciężkiej organizacji UFC w 2003 roku. W zawodowej karierze wygrał 35 walk i przegrał osiem.

Dodatkowo na tej gali zobaczymy także dwóch bardzo zdolnych i utytułowanych kickboxerów – Bartosza Batrę i Michała Królika. Tego wieczoru wystąpi także znany z nokautującego ciosu – Gracjan Szadziński. Stanie do walki z Czechem – Janem Siroky’m. Natomiast “Psychopata” z Czarnogóry, Vaso Bakocević zmierzy się z mistrzem Krwawego Sportu – Dariuszem Rutkiewiczem. Na gali zobaczymy także Aleksandra Rola, Rafał Kijańczuk i Damian Szmigielski. Genesis – Transmisja Na Żywo – 23/10/2020.

Genesis – [TRANSMISJA NA ŻYWO, GDZIE OGLĄDAĆ, KTO WALCZY, STREAM ONLINE, ROZPISKA]

Walka wieczoru:
120,2 kg.: Marcin Różalski vs. Josh Barnett

Pozostałe walki:
65 kg.: Bartosz Batra vs. Michał Królik
120,2 kg.: Rafał Kijańczuk vs. Marcin Wasilewski
73 kg.: Gracjan Szadziński vs. Jan Široký
80 kg.: Vaso Bakočević vs. Dariusz Rutkiewicz
57 kg.: Aleksandra Rola vs. Monika Porażyńska
72 kg.: Damian Szmigielski vs. Denis Makowski

Zostaw odpowiedź