FEN 24 – Warszawa – Torwar – 16/03/2019 – Na Żywo

FEN 24 - Warszawa - Torwar - 16/03/2019 - Na Żywo

FEN 24 – Warszawa – Torwar – 16/03/2019 – Na Żywo. Organizacja Fight Ezclusive Night już 16-tego marca powróci do Warszawy na Torwar. Podczas gali zobaczymy 10 starć w MMA i K-1, których stawką będzie pas mistrzowski FEN. Natomiast w walce wieczoru rywalem Arkadiusza Wrzoska będzie Patrick Schmid.

Ta edycja gali FEN będzie na prawdę wyjątkowa dla wielu zawodników, bo gra będzie toczyła się o na prawdę wysoką stawkę. Andrzej Grzebyk, który jest obecnie aktualnym mistrzem wagi średniuej, może przejść do historii, sięgając po drugi pas mistrzowski FEN. W tym jednak w wadze półśredniej będzie chciał przeszkodzić mu Kamil Gniadek, który po czterech wygranych z rzędu, liczy na zdobycie pasa mistrzowskiego.

FEN 24 transmisja - FEN 24 - Warszawa - Torwar - 16/03/2019 - Na Żywo

Oprócz wspomnianego pojedynku, w walce wieczoru zobaczymy międzynarodowe starcie, w którym Arkadiusz Wrzosek podejmie próbę zdominowania Patricka Schmida. Szwajcar stoi przed szansą detronizacji obecnego mistrza FEN, który niedawno podpisał kontrakt z najlepszą federacją K-1 na świecie – Glory. O pas zmierzy się także Radosław Paczuski.

To jeszcze jednak nie wszystkie atrakcje, które przygotowali organizatorzy FEN. Tego wieczoru kibice zobaczą również eliminatory do pasów mistrzowskich. W ich skład wejdą pojedynki: Bartosz Leśko – Marcin Naruszczka 2 oraz Kamil Łebkowski – Adrian Zieliński. Na FEN 24 zobaczymy także pojedynek płci pięknej kobiet, które kiedyś związane były z fitnessem. W tym pojedynku Kamila Porczyk zmierzy się z Anitą Bekus. Oprócz tego wszystkiego, na FEN 24 zobaczymy pojedynek w odbudowującej się kategorii ciężkiej oraz wiele innych walk, w których poziom emocji sięgnie zenitu! W końcu gala FEN 24 została zatytułowana “ALL OR NOTHING!” FEN 24 – Warszawa – Torwar – 16/03/2019 – Na Żywo.

FEN 24 – Warszawa – Torwar [TRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, KARTA WALK, ROZPISKA]

Walka wieczoru:
+95 kg, K-1: Arkadiusz Wrzosek vs. Patrick Schmid – Starcia o pas mistrzowski

Karta główna:
77 kg, MMA: Andrzej Grzebyk vs. Kamil Gniadek – Starcia o pas mistrzowski
85 kg, K-1: Radosław Paczuski vs. Darren Anstey – Starcia o pas mistrzowski
55 kg, MMA: Kamila Porczyk vs. Anita Bekus
80 kg: Arab vs. Wujek Samo Zło – Freak Fight
120 kg MMA: Grzegorz Ciepliński vs. Szymon Bajor
66 kg, MMA: Kamil Łebkowski vs. Adrian Zieliński
84 kg, MMA: Bartosz Leśko vs. Marcin Naruszczka 2

Karta wstępna:
77 kg, MMA: Marcin Krakowiak vs. Michał Tarabańka
70 kg, K-1: Robert Rajewski vs. Michał Gęsiarz

Zostaw odpowiedź