Fame MMA 7 – Powtórka

Fame MMA 7 - Powtórka

Fame MMA 7 – Powtórka. Siódma edycja gali Fame MMA odbędzie się już w sobotę w Łodzi. Tego wieczoru zobaczymy 10 pojedynków. W walce wieczoru natomiast Paweł „Popek Monster” Mikołajuw powalczy z debiutantem Damianem „Stiflerem”.

Długo organizacja Fame MMA kazała nam czekać na kolejną edycję swojej gali. Wszystko to spowodowała pandemia COVID-19. Tym razem uczestnicy Fame MMA zawitają do Łodzi gdzie stoczą walki w oktagonie. Fame MMA 7. Karta walk. Jakie walki odbędą się na 7 gali walk Fame MMA. O której godzinie stoczą swoje pojedynki? Przygotowaliśmy ściągawkę. Zapraszamy do lektury i transmisji poniżej.

Fame MMA 7 na żywo - Fame MMA 7 - Powtórka

Od momentu, w którym odbyła się pierwsza edycja gali Fame MMA, zainteresowaniem tym produktem sięgnęło zenitu wśród miłośników sportów walki i dobrze. Wydarzenie oczywiście budzi sporo emocji i jak i każda inna federacja, ponieważ ma ona swoich fanów jak i przeciwników. Na pewno jest to bardzo widowiskowy produkt, który raczej dostarcza bardziej pozytywnych emocji niż negatywnych.

W najważniejszym pojedynku Paweł „Popek Monster” Mikołajuw (3-4) skrzyżuje rękawice z debiutującym w klatce – Damianem „Stiflerem” Zduńczykiem. To na pewno dobry pomysł włodarzy. Jednak przed tym pojedynkiem w oktagonie kibice będą świadkami rewanżu Adriana „Polaka” Polańskiego z Amadeuszem „Ferrari” Roślikiem. Kamil „Hassi” Hassan także będzie miał okazję do wyrównania rachunków z Maksem „Wiewiórem” Wiewiórką. Z innych ciekawych pojedynków wielkie emocje zapowiadają się w starciu Marcina Najmana z Dariuszem Kaźmierczukiem. Poniżej prezentujemy pełną kartę walk oraz informację odnośnie transmisji gali Fame MMA 7.

[TRANSMISJA NA ŻYWO, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, KARTA WALK]

Walka wieczoru:
Paweł “Popek Monster” Mikołajuw vs. Damian “Stifler” Zduńczyk

Karta główna:
Adrian “Polak” Polański vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Dawid Malczyński vs. Wojciech Gola
Marta “Linkimaster” Linkiewicz vs. Marta “Martirenti” Rentel
Marcin „Mielonidas” Makowski vs. Łukasz Lupa
Dariusz “Lew” Kaźmierczuk vs. Marcin Najman
Kamil “Hassi” Hassan vs. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka
Tomasz Olejnik vs. Mariusz “Hejter” Słoński
Paweł Tyburski vs. Arkadiusz “Aroy” Tańcula
Sebastian ”Ztrolowany” Nowaka” vs. Maciej Rataj

Na retransmisję gali Fame MMA 7 zapraszamy tutaj:

Fame MMA 7 player - Fame MMA 7 - Powtórka

Zostaw odpowiedź