Fame MMA 6 – Transmisja – 28/03/2020 – Częstochowa

Fame MMA 6 - Transmisja - 28/03/2020 - Częstochowa

Fame MMA 6 – Transmisja – 28/03/2020 – Częstochowa. Organizacja Fame MMA powraca do Częstochowy. To właśnie tam już 28 marca w walce wieczoru zobaczymy zupełnie odmienioną Martę Linkiewicz, której rywalką będzie debiutująca w MMA – Zusje.

Przed nami już szósta edycja gali Fame MMA. Organizacja gromadzi wokół siebie znanych youtuberów, influencerów i streamerów. Fame MMA daje szansę znanym osobom w internecie, żeby mogły zaprezentować swoje umiejętności i często również odmienić swoje życie. Podczas Fame MMA 6 wystąpi między innymi Marcin Najman, ale jego starcie z Piechowiakiem, nie będzie walką wieczoru.

Fame MMA 6 na żywo - Fame MMA 6 - Transmisja - 28/03/2020 - Częstochowa

Jak już wyżej wspomnieliśmy, Marcin Najman nie zawalczy w walce wieczoru w swoim rodzinnym mieście. W nim dojdzie do starcia Zusje vs. Marta Linkiewicz. Zusje, to tak naprawdę Kamila Smogulecka. Znana dawniej jako Luxuria Astaroth. Sławę zyskała dzięki występom w teledyskach Donatana. Martę Linkiewicz nie trzeba nikomu przedstawiać. Natomiast w drugiej najważniejsze walce zobaczymy długo wyczekiwany pojedynek Wojtka Goli i Rafonixa. W oktagonie w swoim mieście rodzinnym wystąpi również Marcin Najman. “El Testosteron” przyjął rzucone wyzwanie na poprzedniej gali przed Piotra “Bestię” Piechowiaka. Niepokonany do tej pory, Don Kasjo, stoczy kolejną walkę. Tym razem jego przeciwnikiem będzie znany z programu „Ex Na Plaży” – Maciej Rataj.

To jednak nie wszystkie pojedynki jakie będziemy mogli oglądać podczas Fame MMA 6. Gala odbędzie się w studio i bez udziału publiczności. Nic straconego, ponieważ na tą specjalną okazję, przygotowaliśmy dla Was niespodziankę. Galę Fame MMA 6 będzie można oglądać online na naszym portalu. Poniżej znajdują się informacje odnośnie transmisji oraz pełnej karty walk. Fame MMA 6 – Transmisja – 28/03/2020 – Częstochowa.

Fame MMA 6 [TRANSMISJA NA ŻYWO, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA, KARTA WALK]

Kamila „Zusje” Smogulecka vs. Marta „Linkimaster” Linkiewicz
Wojtek Gola vs. Marcin „Rafonix” Krasucki
Piotr „Bestia” Piechowiak vs. Marcin Najman
Mateusz „L Pro” Łapot vs. Jakub „Kubańczyk” Flas
Maciek Rataj vs. Kasjusz „Don Kasjo” Życiński
Bartosz „Qbik” Kubik vs. Cyprian „Cypis” Racicki
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs. Alan Kwieciński
Maciej „Szewcu” Szewczyk vs. Dawid „Ambro” Ambroziak

Zostaw odpowiedź