Fame MMA 3 – Łódź – Atlas Arena – 30/03/2019 – Na Żywo

Fame MMA 3 - Łódź - Atlas Arena - 30/03/2019 - Na Żywo

Fame MMA 3 – Łódź – Atlas Arena – 30/03/2019 – Na Żywo.  Zapraszamy na kolejną odsłoną Fame MMA, gdzie wśród zawodników zobaczymy między innymi: Linkimaster, czyli Martę Linkiewicz, Isamu czy Malczyńskiego. Transmisja już od godziny 19:00!

Fame MMA 3, to jedyna w Polsce gala, która wypełniona jest samymi freak fightami. Podczas niej zobaczymy wiele znanych gwiazd telewizji, influencerzy, celebryci i posatci znane z serwisu YouTube. Pierwsza i druga edycja spotkały się z ogromnym zainteresowaniem i nie inaczej będzie podczas marcowej gali. Wszystko to dzięki miejscu, ponieważ będzie to łódzka Atlas Arena i karcie walk, która wygląda na prawdę obiecująco.

Fame MMA 3 transmisja - Fame MMA 3 - Łódź - Atlas Arena - 30/03/2019 - Na Żywo

Do najbardziej wyczekiwanych pojedynków tego wieczoru będzie należało starcie w którym udział weźmie Szymon Kasprzyk, którego możecie oglądać w internecie pod pseudonimem Isamu. W Fame MMA 3 jego rywalem będzie DeeJayPallaside. Oprócz tego w marcu będzie można oglądać mistrza poprzedniej edycji Fame MMA – Dawida Malczyńskiego, który stanie do obrony pasa mistrzowskiego z Amadeuszem “Ferrari” Roślikiem. Dodatkowego smaczku całemu wydarzeniu doda pojedynek płci pięknej. Zobaczymy w nim Martę Linkiewicz, której przeciwniczką będzie Esmeralda Godlewska.

Całą galę Fame MMA 3 poprowadzi Paweł Pawłowski. W roli komentatorów zobaczymy Trybsona i AdBustera. W loży szyderców zasiądą natomiast Xayoo i Paris Platynov. W Fame Studio będziemy mogli zobaczyć Różala i zaproszonych gości. Dodatkowo w trakcie wydarzenia odbędzie się koncert jednej z największych gwiazd polskiej sceny hip-hopowej. Poniżej prezentujemy pełną rozpiskę gali. Fame MMA 3 – Łódź – Atlas Arena – 30/03/2019 – Na Żywo.

Fame MMA 3 – Łódź – Atlas Arena [TRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA, KARTA WALK]

Isamu (Szymon Kasprzyk) vs. DeeJayPallaside
Dawid Malczyński vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Linkimaster (Marta Linkiewicz) vs. Esmeralda Godlewska
Filip “Filipek” Marcinek vs. Patryk “Ryba” Karaś
Dawid “Ambro” Ambroziak vs. Kasjusz “Don Kasjo” Kasjusz
Krystian “Krycha” Wilczak vs. Bartek “Ruby” Brzeziński
Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka vs. Kamil Hassan
Piotr Witczak (Bonus BGC) vs. Szymon “Taxi Złotówka” Wrzesień

Zostaw odpowiedź