Elton John – Tauron Arena – Kraków – 04/05/2019 – Na Żywo

Elton John - Tauron Arena - Kraków - 04/05/2019 - Na Żywo

Elton John – Tauron Arena – Kraków – 04/05/2019 – Na Żywo. Już w pierwszą sobotę maja w Polsce, pojawi się jedna z największych ikon muzyki, świetny wokalista, pianista i kompozytor. Elton John wystąpi tym razem w krakowskiej Tauron Arenie w ramach pożegnalnej trasy koncertowej pt. “Farewell Yellow Brick Road”.

Elton John jest niezwykłą gwiazdą. Jest przede wszystkim świetnym piosenkarzem, pianistą i kompozytorem. Nie można mu odmowić również świetnych umiejętności aktorskich. Za wielu uważany jest za żyjącą legendę muzyki popularnej naszych czasów. W ramach pożegnalnej i ostatniej trasy koncertowej, będziemy mieli okazję gościć go w Krakowie w Tauron Arenie. Elton John – Tauron Arena – Kraków – 04/05/2019 – Na Żywo.

Elton John transmisja - Elton John - Tauron Arena - Kraków - 04/05/2019 - Na Żywo

W całej swojej karierze sprzedał ponad 300 milionów płyt, co na pewno czyni go jednym z najbardziej uhonorowanych artystów naszych czasów. To właśnie dzięki niemu mogliśmy słuchać takich hitów, jak: “Candle in the Wind”, “I’m Still Standing”, “Your Song”, “Rocket Man” czy oscarową piosenkę z filmu Król Lew – “Can You Feel the Love Tonight”. Teraz legenda ogłasza ostatniej pożegnalną trasę, która potrwa 3 lata. Będzie to zwieńczenie jego kariery muzycznej i zakończenie życia w poza domem. Elton John był wzorem i inspiracją dla wielu artystów na całym świecie. Dobrym przykładem jest tutaj Axel Rose, wokalista Guns N’ Roses. Frontman legendarnej grupy słuchał bardzo dużo muzyki Eltona Johna. Po wielu latach miał okazję wystąpić na jednej scenie ze swoim idolem podczas koncertu Tribute to Freddie Mercury, gdzie to artyści wykonali wspólnie największy przebój wszech czasów grupy Queen – „Bohemian Rhapsody”.

Pożegnalna trasa koncertowa Eltona Johna zahaczy również o Polskę, a dokładniej o Kraków. To właśnie tam zobaczymy go drugi raz i zarazem ostatni. Miejscem koncertu będzie krakowska Tauron Arena. Transmisja koncertu będzie dostępna w całości online na naszym portalu Streamsowo.pl

Elton John – Tauron Arena – Krakow [TRANSMISJA KONCERTU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA CZASOWA]

18:00 – otwarcie bram
20:00 – początek koncertu
22:45 – planowana godzina zakończenia koncertu

Nasze transmisje oglądnęło już ponad 50 tysięcy widzów! Prosimy o odpowiedź na krótkie pytanie:

Czy jakość transmisji była zadowalająca?

51927 osób głosowało na Tak

89 osób głosowało na Nie

Z powodu ogromnego zainteresowania transmisją, wprowadziliśmy kontrolę anty-botową!

Na transmisję koncertu Eltona Johna zapraszamy od godziny 19:30 tutaj:

Zostaw odpowiedź