EFM Show – Transmisja Na Żywo – 09/04/2021

EFM Show - Transmisja Na Żywo - 09/04/2021

EFM Show – Transmisja Na Żywo – 09/04/2021. Już w nadchodzący piątek 9 kwietnia odbędzie się pierwsza gala EFM Show w Polsce. W klatce zobaczymy m.in. Michała Pasternaka, Macieja Różańskiego, Akopa Szostaka i Radosława Słodkiewicza.

EFM Show to nowa federacja MMA, której jednym z akcjonariuszy jest legendarny mistrz KSW Michał Materla. Popularny “Cipao” pojawi się w klatce przy okazji kolejnej gali. “Czas na mocne uderzenie! EFM nie ma, powstało EFM SHOW, czyli MMA nowej generacji. Wszystko to, co najbardziej cenicie sobie w widowisku sportowym, znajdziecie w jednym miejscu” – tymi słowa reklamuje się federacja. W klatce będą pojawiać się zawodowcy, amatorzy i celebryci.

EFM Show na żywo - EFM Show - Transmisja Na Żywo - 09/04/2021

Podczas pierwszej gali EFM Show odbędzie się trzynaście walk, w tym aż dziesięć w formule MMA. Jedną z większych atrakcji będą dwa pojedynki w boksie w Cage Box, czyli w najmniejszej klatce świata (9 metrów kwadratowych) – na taką rywalizację zdecydowali się Piotr Wołowik i Szymon Broncel oraz Michał Mazur i Bartosz Szachta. Starcia zakontraktowano na trzy 3-minutowe rundy, ale ostatnia będzie się toczyć do upadłego (poddanie, nokaut).

Na gali nie zabraknie też walki celebrytów. Przed głównym pojedynkiem naprzeciw siebie staną Akop Szostak i Radosław Słodkiewicz. Obaj zawodnicy wywodzą się ze sportów sylwetkowych, jednak sporty walki nie są im obce. Szostaka widzieliśmy już sześciokrotnie w oktagonie. 32-latek ostatnią walkę stoczył w maju 2019 roku z Eko Junem i przegrał przez TKO w pierwszej rundzie. Słodkiewicza widzieliśmy tylko raz w klatce, czterdziestoczterolatek przegrał z Krystianem Pudzianowskim również przez TKO. Czy dziś także nie zobaczymy walki na pełnym dystansie czasowym? EFM Show – Transmisja Na Żywo – 09/04/2021.

Walką wieczoru będzie pojedynek Michała Pasternaka z Maciejem Różańskim. Obaj zawodnicy mają już spore doświadczenie w MMA. Pierwszy z nich do oktagonu wychodził dziewiętnaście razy odnosząc czternaście zwycięstw i zaliczając cztery porażki. Drugi zawodnik w swojej karierze odniósł dwanaście zwycięstw i trzy porażki. Pasternaka ostatni raz w klatce widzieliśmy ponad rok temu, wówczas przegrał decyzją sędziów z Ivanem Shtyrkovem. Różański bił się pod koniec 2020 roku i na gali EFM 4 pokonał Mantasa Zukauskasa.

EFM Show [TRANSMISJA NA ŻYWO, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, KARTA WALK, PPV]

Main event: Michał Pasternak (14-5) – Maciej Różański (12-3)
Super fight: Akop Szostak (3-3) – Radek Słodkiewicz (0-1)
Co-Main event: Daniel „Skiba” Skibiński (16-5) – John Michael Shiel (8-2)
Cage box: Piotr Wołowik (3-3) – Szymon Broncel (2-1)

Cage MMA:
Islam Mayrasultanov (4-3) – Oleksii Polischuk (8-4)
Arkadiusz Kaszuba (1-0) – Patryk Grzemski (1-2)
Georgi Valentinov (21-5) – Igor Michaliszyn (7-2)
Tomasz Janiszewski (6-5-0) – Marek Samociuk (1-1)
Tuomas Gronvall (6-3-1) – Marcin Malaszewski (2-0)
Jose Torres (1-0) – Giorgi Esiava (2-1)
Magdalena Loska (0-0) – Kaylee Vos (1-2)

Cage K1:
Daniel Iliev (15-2) – Damian Ostęp (3-3)

Zostaw odpowiedź