DSF 19: Ringowa Wojna – Warszawa – 24/01/2019 – Na Żywo

DSF 19: Ringowa Wojna - Warszawa - 24/01/2019 - Na Żywo

DSF 19: Ringowa Wojna – Warszawa – 24/01/2019 – Na Żywo. Zapraszamy na transmisję najlepszego polskiego kickboxingu, który zawita już 24-tego stycznia do Warszawy. Na DSF 19 zobaczymy dwa mistrzowskie starcia w formula K-1 oraz międzynarodowy mecz pomiędzy Polską i Litwą.

Pierwotnie gala DSF Kickboxing Challenge 19 miała odbyć się w Grudziądzu, ale została przeniesiona do Warszawy z powodów organizacyjnych. Tam zostanie ona zorganizowana Hali Sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji dzielnicy Śródmieście przy ul. Polnej 7a w Warszawie. Karta walk nie ulega zmianie, tak jak i planowana transmisja na Streamsowo.pl pozostaje bez zmian.

DSF 19 Ringowa Wojna transmisja - DSF 19: Ringowa Wojna - Warszawa - 24/01/2019 - Na Żywo

Podczas tego wieczoru bardzo cierkawie zapowiada się pojedynek pochodzącego z Grudziądza – Kevina Wiwatowskiego. Jego rywalem będzie Mateusz Janu. Zawodnicy zawalczą w K-1 w wadze cięzkiej +91 kg. Wielu emocji zgromadzonym fanom dostarczy również międzynarodowy mecz Polska vs. Litwa.

W drugim najważniejszym pojedynku gali zobaczymy ciekawą trylogię pomiędzy Janem Lodzikiem, a Mateuszem Rajewskim. Będzie to starcie o pas mistrzowski, którego posiadaczem jest ten pierwszy. Będzie to trzeci ich pojedynek i zarazem zwieńczenie ich sportowej rywalizacji. Pojedynek ten odbędzie się oczywiście w K-1 w limicie 65 kg.

W najważniejszym starciu zobaczymy natomiast Maksymiliana Bratkowicza, który w wadze średniej do 86 kg. zaprezentuje się przed warszawską publicznością. Jego rywalem będzie niezwykle postawny Czech – Daniel Viedenthaler. Będzie to zastępstwo za Jiri Jarosa, który niefortunnie doznał kontuzji podczas sparingu.

Poniżej prezentujemy dokładną kartę walk gali DSF 19: Ringowa Wojna – Warszawa – 24/01/2019 – Na Żywo oraz pragniemy zaprosić wszystkich fanów, którzy nie pojawią tego dnia w Warszawie, na transmisję gali, która odbędzie się, tak jak planowano, na portalu Streamsowo.pl

DSF 19: Ringowa Wojna [TRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA, KARTA WALK]

Walki mistrzowskie:
Jan Lodzik vs Mateusz Rajewski
Maksymilian Bratkowicz vs Daniel Viedenthaler

Mecz Polska-Litwa:
Michał Polak vs. Jonas Vasiliauskas
Patryk Radoń vs. Ernestas Dapkus
Daniel Kolasiński vs. Deividas Jemeljanovas

Walki zawodowe:
Mateusz Janu vs. Kewin Wiwatowski
Bartosz Maziarz vs. Mateusz Czeszejko
Dominik Tomica vs. Michał Marszał

Początek transmisji o godzinie 19:00 tutaj:

DSF 19 Ringowa Wojna na żywo - DSF 19: Ringowa Wojna - Warszawa - 24/01/2019 - Na Żywo

Zostaw odpowiedź