DSF 17 – Częstochowa – 29/09/2018 – Na Żywo

DSF 17 - Częstochowa - 29/09/2018 - Na Żywo

DSF 17 – Częstochowa – 29/09/2018 – Na Żywo. Zapraszamy na transmisję kolejnej edycji zawodowej gali K-1. W ramach DSF 17 w Częstochowie zobaczymy międzynarodowy mecz Polska – Czechy. W najwazniejszej walce wieczoru natomiast Kamil Jenel zmierzy się w starciu rewanżowym z Kamilem Rutą.

Międzynarodowe gale stały się już prawdziwą tradycją i na stałe wpisały się w gale DSF Kickboxing Challenge. Właściciele organizacji robią wszystko, żeby ściągnąć do Polski najlepszych zawodników na świecie. Nasz kraj również reprezentują najlepsi kickboxerzy w Polsce. W lutym odbył się już taki mecz Polska – Czechy i górą w tym szlagierowym spotkaniu okazali się Czesi. Niedługo było czekać na spotkanie rewanżowe.

DSF KC 17 transmisja - DSF 17 - Częstochowa - 29/09/2018 - Na Żywo

Zaraz po rewanżowym meczu w K-1, czekać na nas będą trzy pojedynki o pas mistrzowski. W pierwszej z nich zobaczymy Norberta Anzorge, który stanie przed szansą zdobycia pasa mistrzowskiego polski PZKB w kategorii do 91 kg. W kolejnym mistrzowskim starciu zobaczymy Rużę Gumienną, która zawalczy o pas mistrzyni DSF w wadze do 65 kg.

Jednak w najważniejszej walce tego wieczoru, tak jak wyżej wspomnieliśmy, Kamil Ruta stanie przed szansą zrewanżowania się pochodzącemu ze śląska – Kamilowi Jenelowi. Dokładnie rok temu w Ząbkach w zupełnie nieoczekiwany sposób, Jenel zdetronizował panującego mistrza – Rutę. Walka ta została nazwana najlepszym starciem 2017 roku. Od tego spotkania, Kamil Ruta odniósł dwukrotnie zwycięstwo i jest tak bardzo zmotywowany, że jest gotów pojechać na teren mistrza i wygrać. Obaj z całą pewnoscią zasługują na tytuł mistrzowski, ale niestety tylko jeden z nich zostanie tego wieczoru z pasem mistrzowskim.

DSF 17 – Częstochowa [TRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, KARTA WALK, ROZPISKA]

Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów na transmisję gali, która będzie dostępna online na portalu Streamsowo.pl. Karta walk nie jest jeszcze dokładnie znana. Jeśli tylko otrzymamy ją od organizatorów, od razu zamieścimy ją poniżej.

Nasze transmisje oglądnęło już ponad 100 tysięcy widzów! Prosimy o odpowiedź na krótkie pytanie:

Czy jakość transmisji była zadowalająca?

101927 osób głosowało na Tak

89 osób głosowało na Nie

Z powodu ogromnego zainteresowania transmisją, wprowadziliśmy kontrolę anty-botową!

Na transmisję gali DSF 17 zapraszamy od godziny 19:00 tutaj:

DSF 17 player - DSF 17 - Częstochowa - 29/09/2018 - Na Żywo

Stream #2:

DSF 17 player - DSF 17 - Częstochowa - 29/09/2018 - Na Żywo

Zostaw odpowiedź