Dragon Fight Night 3 – Tłuszcz – 17/02/2018 – Na Żywo

Dragon Fight Night - Dragon Fight Night 3 - Tłuszcz - 17/02/2018 - Na Żywo

Dragon Fight Night 3 – Tłuszcz – 17/02/2018 – Na Żywo. Już 17-tego lutego 2018 roku w Tłuszczu pod Warszawą odbędzie się trzecia edycja organizacji Dragon Fight Night. W jej ramach zobaczymy 10. pojedynków w formule MMA i 1. w K-1, a głównym starciem wieczoru będzie walka Karola Linowskiego z Krystianem Bielskim.

Pierwsza edycja Dragon Fight Night miała miejsce w maju w 2016 roku. Kolejna edycja odbyła się rok później, a dokładnie w styczniu 2017 roku. Podczas dwóch wymienionych edycji, kibice mogli cieszyć się niezwykle emocjonującymi pojedynkami, w których występowali utalentowani zawodnicy i nie zabrakło nawet najlepszych zawodniczek płci pięknej. Na galach gościliśmy młodych i uzdolnionych wojowników, którzy otrzymali szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności przed szerszą publicznością, a nie tylko na sali treningowej.

Dragon Fight Night 3 - Dragon Fight Night 3 - Tłuszcz - 17/02/2018 - Na Żywo

Często byli to debiutanci, którzy chcieli zdobywać doświadczenie i uznanie przed większą widownią. Wszystko to gwarantowało, że w klatce DNF nigdy nie zabrakło wielu niezapomnianych emocji i zakończenia walk jeszcze przed czasem. Karta walk najbliższej gali jest już dopięta na ostatni guzik. Organizatorzy zdradzają, że podczas sobotniej gali będziemy mogli podziwiać między innymi: Krystiana Bielskiego, Rafała Sępkowskiego czy Łukasza Niewiarowskiego. To nie wszystkie nazwiska, ale zaledwie mała część tego, co zostało przygotowane na sobotni wieczór. Już teraz pragniemy zaprosić wszystkich kibiców sportów walki na transmisję tej edycji gali Dragon Fight Night, która będzie dostępna na stronie Streamsowo.pl już od godziny 19:00.

Dragon Fight Night 3 – Tłuszcz [TRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, KARTA WALK, ROZPISKA]

Walka wieczoru:
84 kg.: Krystian Bielski vs. Karol Linowski

Walki zawodowe:
70 kg.: Bogdan Buecki vs. Michail Kurch
81 kg.: Marek Frankiewski vs. Rafał Sępkowski
61 kg.: Sławomir Szczepański vs. Kacper Miąsko
70 kg.: Ibrahim Barkinoev vs. Grzegorz Gusiek Białas

Walki amatorskie:
70 kg.: Łukasz Załęski vs. Denys Kaponkin
77 kg.: Przywoźny Bartosz vs. Deni Aseav
61 kg.: Maksymilian Podgórski vs. Arkadiusz Keller
84 kg.: Tomek Matusik vs. Witek Wyrzykowski
57 kg.: Natalia Jędrysiak vs. Ola Wypych
77 kg.: (K1): Łukasz Niewiarowski vs. Paweł Kryński

Transmisja została zakończona:

Transmisja zakończona 2 - Dragon Fight Night 3 - Tłuszcz - 17/02/2018 - Na Żywo

Zostaw odpowiedź