Disturbed – Transmisja – 20/06/2019 – Warszawa

Disturbed - Transmisja - 20/06/2019 - Warszawa

Disturbed – Transmisja – 20/06/2019 – Warszawa. Amerykańska grupa metalowa pojawi się ponownie w Polsce. Grupa Disturbed zagra na warszawskim Torwarze już 20 czerwca w ramach światowej trasy, promującej najnowszy album pt. “Evolution”.

Ta amerykańska grupa metalowa powstała w 1996 roku. Od momentu pojawienia się na scenie muzycznej, artyści wydali 8 studyjnych albumów i sprzedali 11 mln. płyt na całym świecie. Furtkę do sukcesu otworzył im ich debiutancki album pt. “The Sickness”. Teraz muzycy wyruszają w światową trasę koncertową, żeby promować swój najnowszy krążek zatytułowany “Evolution”. W trakcie występu w Warszawie Disturbed zagra również hity takie jak „Down With The Sickness”, „Inside The Fire” czy “The Sound Of Silence”, za który kapela została nagrodzona Grammy. Disturbed – Transmisja – 20/06/2019 – Warszawa.

Disturbed na żywo - Disturbed - Transmisja - 20/06/2019 - Warszawa

Singiel “Are You Ready” pochodzący z najnowszego albumu zajął pierwsze miejsce na prestiżowym zestawieniu Billboard’s Hot Mainstream Rock Tracks Chart i utrzymywał się na tej pozycji przez 4 tygodnie. To właśnie ten singiel odnotował aż 5 mln streamów w serwisie Spotify, a jego teledysk został wyświetlony ponad 7 mln razy na YouTube. Ponadto zespół zdobył nagrodę “Best Rock Artist” podczas iHeartRadioMusic Awards i otrzymał uznanie w The Wall Street Journal, New York Times, USA Today i wielu innych prestiżowych amerykańskich mediach.

Disturbed [TRANSMISJA, NA ŻYWO, GDZIE OGLADAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA CZASOWA]

Evolution World Tour to nie tylko utwory z najnowszego albumu, ale także ich największe przeboje, do których zaliczyć można na pewno między innymi: “Down With The Sickness,” “Inside The Fire” czy “The Sound Of Silence”. Już 20 czerwca w hali Torwar będziecie mieli okazję usłyszeć ich na żywo, a na portalu Streamsowo.pl przygotowana zostanie transmisja całego koncertu!

Transmisja koncertu Disturbed rozpocznie się o godzinie 18:00 tutaj:

Disturbed transmisja - Disturbed - Transmisja - 20/06/2019 - Warszawa

Zostaw odpowiedź