Die Antwoord – Torwar – Warszawa – 03/06/2019 – Na Żywo

Die Antwoord - Torwar - Warszawa - 03/06/2019 - Na Żywo

Die Antwoord – Torwar – Warszawa – 03/06/2019 – Na Żywo. Południowo-afrykański duet powraca do Polski. Grupa The Antwoord wystapi już w pierwszy poniedziałek czerwca na warszawskiej Atlas Arenie. W roli supportu zobaczymy Moonchild Sanelly. Natomiast transmisja koncertu tylko i wyłącznie na Streamsowo.pl!

Ten południowo-afrykański duet zagra ponownie w naszym kraju. W dialekcie ich nazwa zespołu znaczy tak na prawdę “odpowiedź”. Zespół zapowiedział na 2019 rok wydanie albumu “27”, a nowe kawałki usłyszymy na nadchodzących koncertach. Występy grupy to niesamowite widowisko, zatem polskich fanów na pewno ucieszy wiadomość, że Die Antwoord do Polski już 3 czerwca. Die Antwoord – Torwar – Warszawa – 03/06/2019 – Na Żywo.

The Antwoord transmisja - Die Antwoord - Torwar - Warszawa - 03/06/2019 - Na Żywo

Ci artyści znani są ze swojego unikatowego “zef style” i nonkonformistycznego, punkowego charakteru. Mieszają oni w swoich utworach języki angielski, afrikaans, zulu i xhosa. Fani znają tą grupę również dzięki materiałom wideo na YouTube.com, ponieważ ich łączna liczba wyświetleń przekracza 900 mln. Na ich dzikie, szalone i bardzo energetyczne występy ściągają zafascynowani fani z całego świata.

Jako support przed ich czerwcowym koncertem na Torwarze, wystąpi Moonchild Sanelly. Artystka mówi o sobie, że reprezentuje styl getto funk, czyli połączenie muzyki, mody i tańca. W swoich tekstach porusza tematy związane z przeciwdziałaniem dyskryminacji kobiet, nie bojąc się konsekwencji. Pochodzi ona z Port Elizabet, pierwszy raz usłyszano o niej na scenie poetyckiej i muzycznej w Durbanie, a następnie przeniosła się do Johannesburga, gdzie rozwija swoją artystyczną przygodę na scenie muzycznej. Ze swoją muzyką dotarła do publiczności poza granicami RPA, gdzie występowała na takich festiwalach jak między innymi: SXSW w Houston, Teksasie czy Primavera Sound w Barcelonie. Od tamtego czasu dzięki połączeniu eksperymentalnych brzmień elektronicznych, afro-punkowych i ed-popowych klimatów z nutami mocnego kwaito i hip hopu na jazzowym tle – tworzy coś wyjątkowego i na prawdę niesamowitego.

Die Antwoord – Torwar – Warszawa [TRANSMISJA KONCERTU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, SUPPORT]

17:30 – Early Entrance
18:00 – Wejście
19:30 – Support: Moonchild Sanelly
21:00 – Die Antwoord

Nasze transmisje oglądnęło już ponad 50 tysięcy widzów! Prosimy o odpowiedź na krótkie pytanie:

Czy jakość transmisji była zadowalająca?

51927 osób głosowało na Tak

89 osób głosowało na Nie

Z powodu ogromnego zainteresowania transmisją, wprowadziliśmy kontrolę anty-botową!

Na transmisję koncertu The Antwoord zapraszamy już od godziny 19:30 tutaj:

Die Antwoord player - Die Antwoord - Torwar - Warszawa - 03/06/2019 - Na Żywo

Stream #2:

Die Antwoord player - Die Antwoord - Torwar - Warszawa - 03/06/2019 - Na Żywo

Zostaw odpowiedź