Dave Matthews Band – Warszawa – Torwar – 25/03/2019 – Na Żywo

Dave Matthews Band - Warszawa - Torwar - 25/03/2019 - Na Żywo

Dave Matthews Band – Warszawa – Torwar – 25/03/2019 – Na Żywo. Dave Matthews Band po sukcesie w Trojmieście powraca do Polski. Amerykańska grupa wystąpi w tym roku w warszawskim Torwarze już 25-tego marca 2019 roku. To będzie bez wątpienia jedno z największych wydarzeń muzycznych w Polsce.

Dave Matthews Band na światowej scenie muzycznej pojawili się w 1991 roku. Jej założycielem był urodzony w RPA – Dave Matthews. Grupa pod jego wodzą zrobiła prawdziwą rewolucję w ciągu kilku lat od powstania. Z malutkiego zespołu awansowali na gigantów światowego formatu, który sprzedaje swoją twórczość w milionach egzemplarzy na całym świecie. Muzyka amerykańskiej formacji to perfekcyjne połączenie rocka, jazzu, folku, funku oraz popu. Koncerty Dave Matthews Band są uznawane za jedne z najlepszych na świecie, czego dobitnym przykładem jest relacja z wyprzedanego koncertu z Los Angeles.

Dave Matthews Band transmisja - Dave Matthews Band - Warszawa - Torwar - 25/03/2019 - Na Żywo

Dave Matthews Band sprzedali do tej pory 24 miliony biletów na wszystkie swoje koncerty. Mają również na swoim koncie 38 milionów sprzedanych płyt na całym świecie. Utwory takie jak: „What Would You Say”, „Too Much”, „Everyday”, „American Baby”, „Funny The Way It Is” na stałe zapisały się w amerykańskiej kulturze. Piosenka „Crash Into Me” zdobyła uznanie Hollywood i wykorzystana została w filmie „Lady Bird”, produkcji nominowanej pięciokrotnie do Oscara. Razem z wydaniem w czerwcu ubiegłego roku albumu pt. “Come Tomorrow”, grupa stała się pierwszą kapelą, która zadebiutowała na pierwszym miejscu listy Billboard 200 aż siedmioma albumami studyjnymi.

Obecnie Dave Matthews Band podróżują po Europie w ramach najnowszej trasy koncertowej. Dave Matthews Band – Warszawa – Torwar – 25/03/2019 – Na Żywo. Rozpoczęła się ona 6 marca 2019 roku w Monachium i objęła takie miasta jak: Dusseldorf, Paryż, Londyn, Amsterdam, Kopenhaga, Sztokholm, Oslo, Hamburg, Berlin. 25 marca zespół wystąpi w hali COS Torwar w Warszawie. Cały koncert będzie można oglądnąć online na portalu Streamsowo.pl

Dave Matthews Band – Warszawa – Torwar [TRANSMISJA KONCERTU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA CZASOWA]

Rozpiska czasowa:
18:15 – otwarcie bram
20:00 – Dave Matthews Band

Na transmisję koncertu Dave Matthews Band zapraszamy od godziny 19:30 tutaj:

Zostaw odpowiedź