Contender Fight Night 3 – Transmisja – 14/12/2019 – Karpacz

Contender Fight Night 3 - Transmisja - 14/12/2019 - Karpacz

Contender Fight Night 3 – Transmisja – 14/12/2019 – Karpacz. Zapraszamy na kolejną edycję gali Contender Fight Night, która tym razem odbędzie się w Karpaczu. W ramach CFN 3 odbędzie się 12 pojedynków oraz jedną niespodziankę.

Tak, to stało się faktem. Kolejna edycja gali Contender Fight Night 3 odbędzie się w Karpaczu. To wielkie wydarzenie sportowe, które w tym regionie jest bardzo potrzebne. Warto również dodać fakt, że nie ma już biletów na grudniową galę organizowaną w Karpaczu. Dwie gale, które odbyły się w Kamiennej Górze zostały przez publiczność, zawodników i osoby z branży uznane za bardzo udane. Contender Fight Night 3 – Transmisja – 14/12/2019 – Karpacz.

Contender Fight Night 3 na żywo - Contender Fight Night 3 - Transmisja - 14/12/2019 - Karpacz

W jednej z walk w kategorii 70 kg zobaczymy dwóch niezwykle utalentowanych zawodników: Damiana Ignatowicza i Krystiana Grochowskiego. W kolejnym zestawieniu będziemy mogli podziwiać umiejętności zawodników, którzy już walczyli dla organizacji CFN. W tym starciu Michał Oleksy zawalczy z Maciejem Pietryką.

W trzecim starciu zobaczymy już bardziej doświadczonych fighterów. Tutaj rywalem zawodnika klubu Contender Kamienna Góra – Roberta Rożenko, będzie Michał Wagner z toruńskiego 4LessGym. Kolejne starcie to pokaz umiejętności dwóch nieprzewidywalnych zawodników. Trenujący nacodzień w klubie Contender Kamienna Góra, Janek Zięba zmierzy się z Dominikiem Owsianym.

W walce K1 w małych rękawiczkach. Pierwszy z nich to trenujący w klubie Shido-Team Jelenia Góra – Robert Jesiołowski. Jego przeciwnikiem będzie zawodnik pochodzący z Torunia, mieszkający całe swoje życie na Cyprze, gdzie zapoczątkował swoje treningi w K1. Od roku jest zawodnikiem trenującym w Polsce. Chodzi oczywiście tutaj o Amadeusza Mucke.

Kolejne zestawienie to już starcie dwóch bardzo mocnych zawodników. Jednym z nich jest Patryk Kobiałka, a drugim Dawid Biedroń. Kolejnych zawodników dobrze znamy z pierwszej edycji CFN: Mariusz Gomułka i Damian Świerczewski.

Nadszedł czas na bardzo długo wyczekiwane starcie. Pierwszym fighterem jest zawodnik wystepujący na każdej gali CFN, który reprezentuje klub Contender – Adrian Szyba. Przed Szybka bardzo trudne wyzwanie gdyż jego przeciwnikiem będzie młody gniewny i bardzo niebezpieczny zawodnik pochodzący z Białorusi.Trenujący w klubie Patriot reprezentujący Białoruś to zawodnik obdażony dobrymi warunkami fizycznymi – Ivsn Starovoitov.

Contender Fight Night 3 [TRANSMISJA NA ŻYWO, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE]

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że transmisja gali będzie w całości dostępmna online na naszym portalu Streamsowo.pl!

Karta walk:
72 kg.: Michał Berdzik vs. Mateusz Perkowski
61 kg.: Michał Oleksy vs. Maciej Pietryka
70 kg.: Patryk Kobiałka vs. Dawid Biedroń
70 kg.: Damian Ignatowicz vs. Krystian Grochowski
68 kg.: Mateusz Furman vs. Mateusz Dereweńko
68 kg.: Rafał Pilch vs. Rafał Kuźma
66 kg.: Mariusz Gomułka vs. Damian Świerczewski
86 kg.: Robert Jesiołowski vs. Amadeusz Mućka
68 kg.: Adrian Szyba vs. Ivan Starovoitov
63 kg.: Natalia Baczyńska vs. TBA
88 kg.: Robert Rożenko vs. Michał Wagner

Nasze transmisje oglądnęło już ponad 50 tysięcy widzów! Prosimy o odpowiedź na krótkie pytanie:

Czy jakość transmisji była zadowalająca?

51927 osób głosowało na Tak

89 osób głosowało na Nie

Z powodu ogromnego zainteresowania transmisją, wprowadziliśmy kontrolę anty-botową!

Na transmisję gali Contender Fight Night 3 zapraszamy od godziny 18:00:

Contender Fight Night 3 player - Contender Fight Night 3 - Transmisja - 14/12/2019 - Karpacz

Stream #2:

Contender Fight Night 3 player - Contender Fight Night 3 - Transmisja - 14/12/2019 - Karpacz

Zostaw odpowiedź