Carpathian Warriors 5 – Rzeszów – 08/12/2018 – Na Żywo

Carpathian Warriors 8 - Transmisja - 15/02/2020 - Rzeszów

Carpathian Warriors 5 – Rzeszów – 08/12/2018 – Na Żywo. Zapraszamy na piątą edycję gali Carpathian Warriors, która odbędzie się tym razem w Rzeszowie w hali ROSiR już 8-ego grudnia. W jej ramach zobaczymy 14-naście walk w MMA, a podczas nich najlepszych zawodników z podkarpacia i innych regionów Polski. Trasmisja gali na Streamsowo.pl!

Grudniowa edycja gali Carpathian Warriors nie jest pierwszą tego typu imprezą na tym kultowym obiekcie sportowym. Cały czas orgnizowane są tutaj różnego rodzaju turnieje bokserskie. Organizator Carpathan Warriors, czyli klub Spartakus Rzeszów, już nie raz organizował na tym “wiekowym” obiekcie już zawodowe i amatorskie wydarzenia MMA.

Carpathian Warriors 5 transmisja - Carpathian Warriors 5 - Rzeszów - 08/12/2018 - Na Żywo

Podczas piątej odsłony gali Carpathian Warriors główną rolę będą odgrywali tutaj Brazylijczycy i zawodnicy, którzy reprezentują klub Spartakus Rzeszów. Do nich należeć będa między innymi: Mateusz Makarowski i Said Magomed Abdulkadirow. Pierwszy z nich będzie walczył z Rodrigo “Mineiro” Ferreirą w limicie wagowym 77 kg. Rywalem drugiego będzie natomiast Maikon Gustavo Fortunato Lapa. Swoje umiejętności zaprezentuje również młody i perspektywiczny Miłosz Wąsik, który pochodzi z Krosna.

Dodatkowo oprócz wspomnianych starć “gladiatorów”, zobaczymy również wiele innych atrakcji. Po raz pierwszy w naszym regionie zaprezentowane zostaną walki rycerzy, ale nie chodzi tu o inscenizacje, jakich wiele przy okazji różnych jubileuszów. PLWR, czyli Polska Liga Walk Rycerskich, jest niezwykle realistyczną historią pojedynków, a zawodnicy walczą natomiast na miecze w pełnej zbroi. Uzupełnieniem brazylijskich klimatów będzie występ grupy tanecznej, która słynie z efektywnej prezentacji Samby. Dodatkowo w roli gościa specjalnego będziemy mogli zobnaczyć rapera Malika Montanę. Carpathian Warriors 5 – Rzeszów – 08/12/2018 – Na Żywo. Poniżej prezentujemy kartę walk grudniowej gali Carpathian Warriors 5.

Carpathian Warriors 5 – Rzeszów [TRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, KARTA WALK, ROZPISKA]

Maikon Gustavo Fortunato Lapa vs. Said-magomed Abdulkadirov
Rodrigo Ferreira vs. Mateusz Makarowski
Adam Tomasik vs. Jarosław Lech
Eryk Maj vs. Patryk Ożóg
Dawid Mazur vs. Aleksander Hul
Shamad Erzanuakev vs. Miłosz Wąsik
Ivan Vulchin vs. Franklin De Jesus Santos
Marek Zardzewiały vs. Sergiusz Zając
Michał Pogorzelski vs. Andrij Sapa
Kacper Horynecki vs. Paweł Markowski

Transmisja została zakończona:

Transmisja zakończona 3 - Carpathian Warriors 5 - Rzeszów - 08/12/2018 - Na Żywo

Zostaw odpowiedź