Bon Jovi – Transmisja – 12/07/2019 – Warszawa

Bon Jovi - Transmisja - 12/07/2019 - Warszawa

Bon Jovi – Transmisja – 12/07/2019 – Warszawa. Legendarny amerykański zespół wystąpi po raz pierwszy w Warszawie. Bon Jovi zagrają na żywo na PGE Narodowym w ramach najnowszej trasy, która nosi nazwę “This House Is Not For Sale”. Tego wieczoru usłyszymy takie hity jak między innymi: “Livin On A Prayer”, “Always” czy “It’s My Life”. Jako support wystąpi rockowa grupa Switchfoot.

Tak, to stało się już faktem. Amerykański legendarny zespół, Bon Jovi pojawi się już 12 lipca 2019 roku w Warszawie na PGE Narodowym. Muzycy powracają po 6 latach nieobecności na scenie muzycznej. Obecna trasa obejmie również i Polskę, gdzie w Warszawie zagrają po raz pierwszy w historii. Ich pierwszy występ w Polsce miał miejsce w 2013 roku, gdzie wystąpili wtedy w Gdańsku na scenie, która przypominała ogromnego Cadillaca. Bon Jovi – Transmisja – 12/07/2019 – Warszawa.

Bon Jovi na żywo - Bon Jovi - Transmisja - 12/07/2019 - Warszawa

Zespół od ostatniej trasy koncertowej bardzo się zmienił. Sukces ich ostatniego albumu pt. “This House Is Not For Sale”, który zadebiutował na wysokich pozycjach list muzycznych na całym świecie, był taką kulminacją bardzo burzliwego okresu w przeciągu trzech dekad, gdzie grupa występowała na całym świecie. Obecna trasa skupia swoją uwagę przede wszystkim na piosenkach, czyli prawdziwym filarze działalności grupy. Obecnie sprzedali ponad 130 mln. płyt na całym świecie. W czasie trwania grupy mają możliwość doboru aż 95 utworów, dzięki ich ilości, repertuar mogą zmieniać tak na prawdę chyba każdej nocy.

Bon Jovi – Warszawa [TRANSMISJA NA ŻYWO, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA CZASOWA]

Podczas występu w Warszawie na PGE Narodowym na pewno nie zabraknie takich wielkich hitów jak między innymi: You Give Love A Bad Name”, “It’s My Life”, “Wanted Dead Or Alive”, “Bad Medicine”, “Who Says You Can’t Go Home”, “Keep the Faith”, “Always”, “Have A Nice Day” i oczywiście “Livin’ On A Prayer.” Mamy również ogromną przyjemność powiadomić Państwa, że zostanie przygotowana transmisja na żywo z całego koncertu grupy Bon Jovi w Warszawie. Będzie ona dostępna tylko i wyłącznie tutaj na stronie Streamsowo.pl!

Nasze transmisje oglądnęło już ponad 50 tysięcy widzów! Prosimy o odpowiedź na krótkie pytanie:

Czy jakość transmisji była zadowalająca?

51927 osób głosowało na Tak

89 osób głosowało na Nie

Z powodu ogromnego zainteresowania transmisją, wprowadziliśmy kontrolę anty-botową!

Na transmisję koncertu grupy Bon Jovi zapraszamy już od godziny 18:00 tutaj:

Bon Jovi player - Bon Jovi - Transmisja - 12/07/2019 - Warszawa

Stream #2:

Bon Jovi player - Bon Jovi - Transmisja - 12/07/2019 - Warszawa

Zostaw odpowiedź