Blood Fight Night 2 – Powtórka

Blood Fight Night 2 - Transmisja - 26/10/2019 - Wyszków

Blood Fight Night 2 – Powtórka. Zapraszamy na kolejną edycję gali Blood Fight Night. W jej ramach w Wyszkowie w hali WOSiR zobaczymy ok. 12 starć w MMA i K-1.

Organizacja Blood Fight Night chwilkę zwlekała z organizacją kolejnej gali, ale na szczęście się udało. Pierwsza edycja gali BFN cieszyła się większym zainteresowaniem niż każdy do tej pory mógł przypuszczać. Tym razem również zainteresowanie powinno być spore, ponieważ w tym regionie brakuje takich wydarzeń. Dodatkowo za frekwencją może przemawiać bardzo dobre zestawienie sportowe, bo karta walk jest na prawdę mocna. Blood Fight Night 2 – Transmisja – 26/10/2019 – Wyszków.

Blood Fight Night 2 na żywo - Blood Fight Night 2 - Powtórka

Jest nam niezmiernie miło poinformować również, że podczas BFN 2 odbędzie się licytacja rękawic z autografem Maike’a Tysona. Na gali zobaczymy powracającego trenera klubu Bambero Team – Mateusza Śniadała. Tutaj nie może zabraknąć również reprezentującego te same barwy klubowe – Patryka Skierkowskiego. Praktycznie na tydzień przed planowaną galą zmianie uległ również jego rywal. W nowym zestawieniu rywalem Skierkowskiego będzie bardziej doświadczony Kacper Sochacki. Pojedynek ten na pewno dostarczy widzom wiele emocji.

W ciekawym zestawieniu ale na zasadach K-1 zobaczymy Daniela Stgrzemińskiego i Dominika Parola. Będzie to jedyne zestawienie w K-1 podczas tej gali. W kolejnym ciekawym i mocnym zestawieniu, Emil Śniadała zawalczy z Witoldem Okrasińskim.

Tego wieczoru nie może zabraknąć również międzynarodowego pojedynku, gdzie w formule MMA w limicie 70 kg. zobaczymy Bogdana Buleckiego, którego rywalem będzie pochodzący z Egiptu – Mahmoud Hashad. Na hali WOSiR nie zabraknie także starcia płci pięknej. Pojedynek ten powie nam, która z pań jest królową w limicie do 66 kg. Tutaj Anna Tarsińska zawalczy z Karoliną Sobek. Kolejnym pojedynkiem pań będzie walka Natalii Jędrysiak z Weroniką Pietruszką. Ta pierwsza podczas BFN 1 wygrała przez balachę już w pierwszej rundzie.

Sebastian Decowski wygrał na BFN 1 teraz zmierzy się z naszym zawodnik Maksymilianem Podgórskim który w naszej organizacji debiutuje. Będzie to walka toczona w szybkim tempie. Wszystkie te pojedynki dostarczą widzom wielu niezapomnianych emocji, a transmisja będzie dostępna na portalu Streamsowo.pl

Blood Fight Night 2 [RETRANSMISJA, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, KARTA WALK]

Na powtórkę gali Blood Fight Night 2 zapraszamy tutaj:

Blood Fight Night 2 transmisja - Blood Fight Night 2 - Powtórka

Zostaw odpowiedź