Bebson Arena 5 – Powtórka – Bielawa

Bebson Arena 5 - Powtórka - Bielawa

Bebson Arena 5 – Powtórka – Bielawa. Gorąco zapraszamy do oglądania na żywo piątej edycji gali Bebson Arena, która odbędzie się w Bielawie. W jej ramach oglądniemy 10 walk w MMA, a w walce wieczoru rywalem Tymoteusza Łopaczyka (5-1) będzie pochodzący z ukrainy – Aleksandr Udoviko (3-4-1).

Jak już wspomnieliśmy, dzień 24 sierpnia będzie dla mieszkańców Bielawy prawdziwym świętem sportów walki. To właśnie tutaj zobaczymy galę Bebon Arena 5. Podczas niej odbędzie się 10 walk w MMA, a wystąpią w nich czołowi zawodnicy z Polski w swojej kategorii wagowej. Będzie to między innymi: Tymoteusz Łopaczyk, Mariusz Joniak, Krzysztof Gutowski czy Igor Wojtas.

Bebon Arena 5 na żywo - Bebson Arena 5 - Powtórka - Bielawa

Jednym z ciekawszych starć będzie pojedynek Krzysztofa Gutowskiego (6-0), którego rywalem będzie ukrainiec – Oleg Kucheravyi (5-7). Pierwszy z nich reprezentuje warszawski klub Berkut WCA Fight Team. Ostatnim jego pojedynkiem była walka we wrześniu ubiegłego roku i to właśnie tam pokonał Aymerica Uneau na gali Armia Fight Night 3. Jego rzadkie występy spowodowane są wieloma kontuzjami, z którymi ostatnio się borykał.

Jego rywal posiada o wiele większe doświadczenie ringowe w zawodowym MMA. Na swoim koncie natomiast zanotował pięć porażek z rzędu. Może być znany w Polsce, ponieważ w ubiegłym roku walczył na gali GSW 15 w Gostyniu z Łukaszem Demczurem. Wtedy to przegrał przez TKO już w pierwszej rundzie. Będzie to na pewno dobra walka, bo Ukrainiec walczy, żeby przerwać złą passę, a Gutowski o jej podtrzymanie.

W najważniejszej walce wieczoru zobaczymy natomiast Tymoteusza Łopaczyka (5-1), którego rywalem będzie również Ukrainiec – Aleksandr Udoviko (3-4-1). Ogromnym plusem dla Łopaczyka będzie występ przed własną publicznością i możliwość zaprezentowania swoich szlifowanych umiejętności. Jego rywal posiada międzynarodowe doświadczenie, ale nie wiemy nic więcej na jego temat. Bebson Arena 5 – Powtórka – Bielawa.

Bebson Arena 5 [POWTÓRKA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, KARTA WALK, ROZPISKA]

Walka wieczoru:
77 kg.: Tymoteusz Łopaczyk vs. Alexander Udoviko

Pozostałe:
63 kg.: Mariusz Joniak vs. Piotr Olszynka
61 kg.: Igor Wojtas vs. Andrey Korolev
66 kg.: Krzyszto Gutowski vs. Oleg Kucheriavyi
57 kg.: Grzegorz Joniak vs. Akaki Khorava
73 kg.: Adam Kapka vs. Kamil Goral
77 kg.: Kuba Kondrat vs. Kamil Krzewina
77 kg.: Kasjan Sochański vs. Rafał Chapuła
61 kg.: Kamil Lisowski vs. Maciej Pietryka
66 kg.: Sylwek Zięba vs. Piotr Kuriata

Na powtórkę gali Bebson Arena 5 zapraszamy tutaj:

Bebson Arena 5 player - Bebson Arena 5 - Powtórka - Bielawa

Zostaw odpowiedź