Bayern Monachium – Real Madryt – 1/2 LM – 25/04/2018 – Na Żywo

Real Madryt - Bayern Monachium - 1/2 LM - 01/05/2018 - Na Żywo

Bayern Monachium – Real Madryt – 1/2 LM – 25/04/2018 – Na Żywo. Największy hit półfinałów Ligi Mistrzów odbędzie się właśnie w środę 25 kwietnia. Zobaczymy w nim Bayern Monachium, który na własnym stadionie zmierzy się z Realem Madtyt. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45 i będzie transmitowane na stronie Streamsowo.pl

To będzie niewątpliwie największt hit tej fazy rozgrywek Ligi Mistrzów. Nie zabraknie w nich wspaniałych aktorów jakimi są Robert Lewandowski i Cristiano Ronaldo. Mecz skomentują Dariusz Szpakowski i Marcin Żewłakow. Studio poprowadzi Rafał Patyra, a jego gośćmi będą Tomasz Kłos i Adam Matysek.

Bayern Real transmisja - Bayern Monachium - Real Madryt - 1/2 LM - 25/04/2018 - Na Żywo

Pojedynek Bayernu Monachium z Realem Madryt z całą pewnością elektryzuje cały piłkarski świat i budzi wiele pozytywnych emocji. Oprócz sportowej rywalizacji istnieją także inne podteksty, które być może zakończą tego dnia pewne sprawy. Największym jest osoba Roberta Lewandowskiego, którego od dawna łączy się z przenosinami do Madrytu. Dziennikarze gazety “AS” wybrali się w miniony weekend do ośrodka treningowego Bayernu Monachium. Jupp Heynckes nie miał jednak ochoty, by jego piłkarze udzielali wywiadów. W tej chwili liczy się dla niego tylko mecz przeciwko Realowi. Do ośrodka mogli wejść jedynie ludzie ściśle związani z klubem. Hiszpanie mieli jednak wiele szczęścia, ponieważ udało im się tam spotkać Roberta Lewandowskiego.

Sześć lat temu bawarczycy, prowadzeni wówczas przez Juppa Heynckesa, który teraz znów pracuje na Allianz Arenie, zmierzyli się z Realem Madryt w półfinale Champions League. Dwumecz musiały zwieńczyć rzuty karne, w których skuteczniejsi okazali się piłkarze Bayernu Monachium. Dwa lata później obie ekipy spotkały się także w 1/2 finału LM. W pierwszym spotkaniu Królewscy skromnie wygrali u siebie 1:0, ale w rewanżu rozbili rywala w stolicy Bawarii aż 4:0.

Ostatni raz obie drużyny spotkały się w ćwierćfinale sezonu 2016/2017. Po porażce 1:2 u siebie, Bayern zdołał doprowadzić na Bernabeu do dogrywki, ale w niej lepsi okazali się piłkarze Realu Madryt. Tamta edycja ponownie zakończyła się zwycięstwem aktualnego mistrza Hiszpanii.

Bayern Monachium – Real Madryt – 1/2 LM [TRANSMISJA MECZU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, LIVESTREAM]

Transmisja została zakończona:

Transmisja zakończona 2 - Bayern Monachium - Real Madryt - 1/2 LM - 25/04/2018 - Na Żywo

Zostaw odpowiedź