Backstreet Boys – Transmisja – 24/06/2019 – Warszawa

Backstreet Boys - Transmisja - 24/06/2019 - Warszawa

Backstreet Boys – Transmisja – 24/06/2019 – Warszawa. Kultowy i jeden z najpopularniejszych boysbandów powraca do Polski. Backstreet Boys wystapią w Warszawie na Torwarze już 24 czerwca 2019 roku w ramach najnowszej trasy, która nosi nazwę “DNA World Tour”. Jako support wystąpi grupa MiC Lowry!

Jest to z pewnością najpopularniejszy boysband lat 90-tych. Od samego początku są bożyszczami nastolatek i idolami z plakatów, lecz to tylko dwa z wielu ich określeń. Gwiazdorzy razem stworzyli takie hity jak między innymi: „Everybody (Backstreet’s Back)” czy „I Want It That Way”. Backstreet Boys – Transmisja – 24/06/2019 – Warszawa.

Backstreet Boys na żywo - Backstreet Boys - Transmisja - 24/06/2019 - Warszawa

Backstreet Boys z radością ogłoszają, że w najnowszą trasę koncertową wyruszyli w najnowszą trasę pt. “DNA World Tour”. Będzie to ich największa halowa trasa od ponad 18 lat. W przeciągu całej trasy zespół będzie występował w całej Europie i Ameryce Północnej. Zagrają między innymi w londyńskiej O2 Arena, paryskiej AccorHotels Arena, berlińskiej Mercedes-Benz Arena. Promowana wtedy płyta „DNA” ukazała się 25 stycznia. Jest to ich dziesiąty album studyjny grupy. Koncert w Polsce to doskonała okazja, by zobaczyć i usłyszeć legendarny zespół na żywo. Płyta ukazała się dokładnie 25 stycznia nakładem RCA Records. Autorami nowych piosenek są Lauv (Charlie XCX), Andy Grammer, Stuart Crichton (DNC) oraz Mike Sabbath (J Balvin). Ku radości fanów, BSB wydało nowy singiel, napisany przez Ryana Teddera i Shawna Mendesa.

Backstreet Boys – Warszawa [TRANSMISJA KONCERTU, NA ŻYWO, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE]

Kultowy i legendarny boysband wystąpi w naszym kraju po bardzo długiej przerwie. Będzie to występ w ramach ich najnowszej trasy koncertowej, która nosi nazwę “DNA World Tour” i będzie ona promowała ich dziesiąty studyjny album. Koncert na warszawskim Torwarze będzie doskonałą okazją do zobaczenia i wysłuchania ich hitów na żywo. Nie można przegapić takiej okazji. Transmisja natomiast będzie dostępna na żywo na portalu Streamsowo.pl

Nasze transmisje oglądnęło już ponad 50 tysięcy widzów! Prosimy o odpowiedź na krótkie pytanie:

Czy jakość transmisji była zadowalająca?

51927 osób głosowało na Tak

89 osób głosowało na Nie

Z powodu ogromnego zainteresowania transmisją, wprowadziliśmy kontrolę anty-botową!

Na transmisję koncertu Backstreet Boys zapraszamy już od godziny 18:00 tutaj:

Backstreet Boys player - Backstreet Boys - Transmisja - 24/06/2019 - Warszawa

Stream #2:

Backstreet Boys player - Backstreet Boys - Transmisja - 24/06/2019 - Warszawa

Zostaw odpowiedź