Babilon MMA 6 – Raszyn – 15/12/2018 – Na Żywo

Babilon MMA 6 - Raszyn - 15/12/2018 - Na Żywo

Babilon MMA 6 – Raszyn – 15/12/2018 – Na Żywo. To będzie już czwarta gala z cyklu Babilon organizowana w tym roku. Tym razem Babilon MMA odbędzie się w połowie grudnia w Raszynie na mazowszu. W walce wieczoru Daniel Skibiński (12-5) zmierzy się z Pawłem Pawlakiem (14-3), a stawką pojedynku będzie pierwszy w historii Pas Mistrzowski organizacji!

Jak już wyżej wspomnieliśmy, będzie to czwarta gala Babilon MMA w tym roku, którą zorganizuje Tomasz Babiloński. Każda z poprzednich edycji dostarczała fanom ogromnej dawki emocji i niezapomnianych wrażeń. Tak samo będzie na pewno i z tą grudniową. W jej ramach zawalczą między innymi: Daniel Skibiński, Rafał Haratyk, Paweł Pawlak, Damian Zorczykowski oraz Michał Orkowski.

Babilon MMA 6 transmisja - Babilon MMA 6 - Raszyn - 15/12/2018 - Na Żywo

W klatce zobaczymy dodatkowo Tomasza Smyka i Pawła Szumlasa. Smyk walczył dla Babilońskiego dwa razy i niestety za każdym razem przegrał ze swoim przeciwnikiem. Dlatego w Raszynie ma nadzieję na przełamania tej złej passy. Szumlas również będzie chciał udowodnić publiczności i swoim fanom, że potrafi wygrywać. Ostatnią swoją walkę przegrał z Piotrem Kacprzakiem. Dodatkowo jeszcze podczas Babilon MMA 6 zobaczymy debiut Gabriela Żmudzina i Jakuba Niewiadomskiego.

Główna walka wieczoru będzie nalezała do Daniela Skibińskiego (12-5) i Pawła Pawlaka (14-3). Stawką tego starcia będzie pierwszy w historii pas mistrzowski organizacji w wadze średniej. Skibiński ma na swoim koncie sześć zwycięstw z rzędu, z czego trzy z nich, na gali Babilońskiego. Pawlak po odejściu z UFC zwyciężył trzy razy i raz przegrał. W ostatnim starciu pokonał Rafała Lewonia. Obaj zawodnicy na pewno dadzą wielki popis umiejętności i jesteśmy pewni, że będzie to polska walka roku w kategorii średniej. Babilon MMA 6 – Raszyn – 15/12/2018 – Na Żywo. Gorąco zapraszamy wszystkich fanów na transmisję gali, która będzie dostępna na platformie Streamsowo.pl

Babilon MMA 6 [TRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, KARTA WALK, ROZPISKA]

Walka wieczoru:
Pawlak vs. Skibiński

Karta główna:
Haratyk vs. Różański
Orkowski vs. Brzeski
Zorczyński vs. Kępa
Kacprzak vs. Lamparski
Niewiadomski vs. Żmudzin
Smyk vs. Szmulas

Transmisja została zakończona

Zostaw odpowiedź