Alvaro Soler – Lublin – 07/09/2018 – Na Żywo

Alvaro Soler - Lublin - 07/09/2018 - Na Żywo

Alvaro Soler – Lublin – 07/09/2018 – Na Żywo. Zapraszamy na transmisję koncertu hiszpańskiego muzyka pop. Alvaro Soler wystąpi już 7-ego września 2018 roku na Arenie Lublin. Publiczność zgromadzoną na Arenie, przed gwiazdą wieczoru, rozgrzeją przeboje grupy Alphaville!

Alvaro Soler to 24-letni Hiszpan, który urodził się w Barcelonie. Od 2015 roku podbija sceny muzyczne dzięki takim hitom jak: „El mismo sol”, „Agosto”, „Sofia”, „Libre”, „Animal”, „La Cintura”. Wszystkie z nich zostały wyświetlone na portalu YouTube.com wiele milionów razy. Obok niego na scenie muzycznej wystąpi grupa Alphaville. Ich największe przeboje to międzyinnymi: „Big in Japan”, „Sounds Like a Melody”, „Dance with Me” czy „Forever Young”. Ten ostatni został uznany za jeden z największych hitów muzyki pop.

Alvaro Soler transmisja - Alvaro Soler - Lublin - 07/09/2018 - Na Żywo

To właśnie 7-ego września lubelska Arena stanie się miejscej polskiej stolicy pop. Po ogromnych sukcesach, jakie odbyły się w Arenie Lublin, tym razem przyszedł czas na światową muzykę pop. Najpierw na scenie muzycznej pojawi się legenda rocka i synth-popu lat `80 i `90-tych – grupa Alphaville, która rozgrzeje publiczność przed prawdziwą gwiazdą wieczoru. Będzie nią hiszpański muzyk i artysta muzyki pop – Alvaro Soler. Pewnym jest, że do tej pory sprzedano aż 8 tysięcy biletów na to wydarzenie muzyczne. Organizatorzy przewidują, że na koncercie pojawi się nawet 10 tysięcy fanów. Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić wszystkich fanów na transmisję koncertu, która będzie dostępna online na naszej platformie. Poniżej przedstawiamy rozpiskę czasową, którą otrzymaliśmy od organizatorów. Przypominamy, że podana poniżej rozpiska jest orientacyjna i może ulec delikatnej zmianie.

Alvaro Soler – Lublin [TRANSMISJA KONCERTU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA CZASOWA, SUPPORT]

18.00 – Otwarcie bram
19:00 – Support: Alphaville
21:00 – Alvaro Soler

Nasze transmisje oglądnęło już ponad 100 tysięcy widzów! Prosimy o odpowiedź na krótkie pytanie:

Czy jakość transmisji była zadowalająca?

101927 osób głosowało na Tak

89 osób głosowało na Nie

Z powodu ogromnego zainteresowania transmisją, wprowadziliśmy kontrolę anty-botową!

Na transmisję koncertu Alvaro Solera zapraszamy od godziny 19:00 tutaj:

Alvaro Soler player - Alvaro Soler - Lublin - 07/09/2018 - Na Żywo

Streams #2:

Alvaro Soler player - Alvaro Soler - Lublin - 07/09/2018 - Na Żywo

Zostaw odpowiedź