30 Seconds To Mars – Kraków – 29/08/2018 – Na Żywo

30 Seconds To Mars - Kraków - 29/08/2018 - Na Żywo

30 Seconds To Mars – Kraków – 29/08/2018 – Na Żywo. Zapraszamy na transmisję drugiego już w Polsce występu jednej z najlepszych grup koncertowych na świecie. Grupa 30 Seconds To Mars zagra już w ostatni weekend sierpnia w krakowskiej Tauron Arenie.

Grupa 30 Seconds To Mars to przede wszystkim: Jared Leto, Shannon Leto i Tomo Milicevic. Na swoim koncie mają 15 milionów sprzedanych płyt na całym świecie. Ich występy na żywo wypełniają stadiony i areny po same brzegi. Dodatkowo zostali wyróżnieni wieloma nagrodami muzycznymi, w tym kilkanaście MTV Awards, Billboard Music Award oraz pobili rekord świata Guinessa, wyruszając w najdłuższą trasę koncertową w historii.

30 Seconds To Mars transmisja - 30 Seconds To Mars - Kraków - 29/08/2018 - Na Żywo

Grupa wraz z Jaredem Leto została okrzyknięta jedną z najlepszych grup koncertowych na całym świecie. Nie tak dawno zaprezentowali swój najnowszy singiel pt. “Dangerous Night”, który znajduje się na ich najnowszym i zarazem piątym albumie studyjnym. Jest to drugi kawałek, który został bardzo dobrze przyjęty po świetnym – “Walk On Water”.

Ich supportem na sierpniowym koncercie w krakowskiej Tauron Arenie będzie Natalia Nykiel, która zaprezentuje wtedy swój debiutanckim album pt. “Lupus Electro”. Na światło dzienne wyszedł w 2014 roku i krótko po debiucie uzyskał status Złotej Płyty. Single natomiast sprzedały się w nakładzie ok 250 tysięcy kopii. 20 października w ubiegłym roku miał miejsce debiut jej drugiej płyty, która została zatytułowana “Discordia”. Premierze jej płyty towarzyszyła trasa koncertowa pt. “Total Tour”, która była największą klubową produkcją koncertową w Polsce w przeciągu ostatnich lat. Warto dodać, że Natalia Nykiel gościła w tym roku na trasie grupy “Monolith Tour” i jako jedyna polka w historii wystapiła z Jaredem Leto w duecie. W tym samym miesiącu wystąpiła również z Daley na jego trasie pt. “The Spectrum Tour” i dołączyła w ten sposób do takich artystów jak: Gorillaz, Jessie J i Jill Scott, z którymi Daley stworzył duety w poprzednich latach.

30 Seconds To Mars – Kraków [TRANSMISJA KONCERTU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, SUPPORT]

18:00 – Wejście
19:30 – Support: Natalia Nykiel
20:30 – Thirty Seconds To Mars

Nasze transmisje oglądnęło już ponad 100 tysięcy widzów! Prosimy o odpowiedź na krótkie pytanie:

Czy jakość transmisji była zadowalająca?

101927 osób głosowało na Tak

89 osób głosowało na Nie

Z powodu ogromnego zainteresowania transmisją, prosimy o wcześniejszą rejestrację!

Na transmisję koncertu 30 Seconds To Mars zapraszamy od godziny 19:30 tutaj:

30 Seconds To Mars player - 30 Seconds To Mars - Kraków - 29/08/2018 - Na Żywo

Streams #2:

30 Seconds To Mars player - 30 Seconds To Mars - Kraków - 29/08/2018 - Na Żywo

Zostaw odpowiedź