AS Roma – FC Barcelona – 1/4 LM – 10/04/2018 – Na Żywo

Real Madryt - Bayern Monachium - 1/2 LM - 01/05/2018 - Na Żywo

AS Roma – FC Barcelona – 1/4 LM – 10/04/2018 – Na Żywo. Już 10 kwietnia dojdzie do rewanżowego spotkania pomiędzy AS Romą, a FC Barceloną. W pierwszym spotkaniu Barcelona zwyciężyła 4:1 i  jedną nogą jest już w półfinale. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:45. Serdecznie zapraszamy na transmisję!

FC Barcelona z całą pewnością może już powoli myśleć o losowaniu półfinałowym po zwycięskim meczu z AS Romą, którą pokonali 4:1. Warto również wspomnieć, że dwie bramki padły po samobójczych trafieniach. Mecz mógłby mieć zupełnie inny przebieg, gdyby sędzia w 9 minucie meczu zupełnie zinterpretował sytuację z pola karnego i przyznał gościom rzut karny. Decyzja arbitra może byłaby inna, gdyby Edin Dzeko nie upadł na murawę w tak teatralny sposób. Szczerze mówiąc, to była jedyna sytuacja, w której Roma zagroziła poważnie Barcelonie.

AS Roma - FC Barcelona - 1/4 LM - 10/04/2018 - Na Żywo

Chwilę później sprzed jedenastki potężnie uderzył Lionel Messi, ale bramkarzy Romy z pewnymi problemami, wyłapał futbolówkę. Bezradnie mógł czuć się brazylijski bramkarz w 18 minucie, wobec mierzonego strzału Ivana Rakiticia z lewej strony pola karnego. To właśnie wtedy do Romy uśmiechnął się los i piłka trafiła w słupek, a następnie wyszła w pole. Niedługo potem Roma miała szansę na kolejny rzut karny, ale arbiter stwierdził, że faul miał miejsce przed 16-tym metrem. Kolejna bramka padła po dośrodkowaniu Rakitića, kiedy Umtiti atakował piłkę, ale ta odbiła się od greckiego obrońcy gości, później od słupka, następnie znowu od Manolasa i wturlała się za linię bramkową. Trzecia bramka padła w 59 minucie po kontrze, w której Messi zagrał do Suareza, którego uderzenie wybronił bramkarz gości, ale wobec dobitki Gerarda Pique był już zupełnie bezradny. Ostatnia bramka dla Barcelony padła w 87 minucie po strzale Suareza. Honorową bramkę dla Romy zdobył Dzeko w 80 minucie spotkania.

AS Roma – FC Barcelona – 1/4 LM [TRANSMISJA MECZU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, LIVESTREAM]

Rewanżowe spotkanie pomiędzy AS Romą, a FC Barceloną zostanie rozegrane w dniu 10 kwietnia 2018 roku. Spotkanie rozpocznie się już o godzinie 20:45,

Na transmisję meczu AS Roma – FC Barcelona zapraszamy od godziny 20:30 tutaj: